Turpinoties Kārļa Zāles laukuma pārbūves darbiem, no pirmdienas, 24.oktobra, līdz 31.decembrim gaidāmas jaunas izmaiņas satiksmes organizācijā, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Turpmāk laukumā satiksmes kustība, posmā no Lielās ielas līdz iebrauktuvei tirdzniecības centrā "Ostmala", tiks organizēta vienā virzienā pa vienu braukšanas joslu. Satiksmes dalībnieki varēs nogriezties no Lielās ielas uz K. Zāles laukumu, veicot labo pagriezienu. Savukārt no Jūras ielas taisnā virzienā uz K. Zāles laukumu braukt nedrīkstēs.

Virzienā no Bāriņu ielas līdz iebrauktuvei tirdzniecības centrā vai degvielas uzpildes stacijā "Neste" satiksmes kustība notiks abos virzienos, bet, sākot no iebrauktuves tirdzniecības centrā, kustība virzienā uz Lielo ielu būs aizliegta.

Savukārt no 7.oktobra satiksmei ir atvērts Ādu ielas posms, kas ļauj satiksmes dalībniekiem izbraukt uz Jauno tiltu.  

Kā vēstīts, projekta laikā paredzēts pārbūvēt Zāles laukumu – izveidot veloceļus, drošas gājēju pārejas, pārbūvēt ielas apgaismojuma tīklu, lietus ūdens kanalizācijas tīklus, posmā no Jaunā tilta līdz Tramvaja tiltam demontēt un no jauna izbūvēt krasta stiprinājumu un atjaunot esošo krasta stiprinājumu vietās, kur tas ir iespējams.

Būvdarbi tiek īstenoti projektā "Pamatinfrastruktūras nodrošināšana uzņēmējdarbības veicināšanai, revitalizējot degradēto teritoriju Liepājā 4. kārta". Darbus objektā veic SIA "CTB".