Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, runājot par sniega tīrīšanu, šodien žurnālistiem atzina, ka „Komunālā pārvalde nostrādājusi sliktāk, nekā būtu varējusi”.

Sesks arī piemetināja, ka ziemas dienesta dežurantam var nākties šķirties no darba, jo viņam bijušas „visas pilnvaras”, lai nosūtītu tīrīšanas transportu ielu.

Savukārt Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls informēja, ka ziemas dienesta uzsāktie darbi Liepājā turpināsies, kamēr no galvenajām ielām nebūs notīrīts sniegs un veikta to atkārtota kaisīšana un nodrošināti pieņemami braukšanas apstākļi, tikmēr.

„Komunālās pārvaldes ziemas dienesta dežurants pirmdienas, 3. decembra, priekšpusdienā no pulksten 11. līdz 12.00 apsekoja pilsētu un konstatēja, ka ielu kaisīšana un tīrīšana notiek Klaipēdas ielā, pilsētas centra ielās un krustojumos, Pulvera ielā, Grīzupes ielā, Brīvības ielā, pie reģionālās slimnīcas un citviet,” raksta Štāls.

Pilsētā strādāja ielu kaisāmās un tīrīšanas mašīnas traktori, kopumā 10 tehnikas vienības, kāds paredzēts līgumā ar ielu uzturētājiem. Šajā laikā no sniega sanesumiem tika atbrīvotas arī pasažieru autobusu pieturvietas Klaipēdas ielā, Brīvības ielā un Cukura ielā.

Izvērtējot laika prognozes un braukšanas apstākļus, pašreiz tiek plānots visu A, A1 un B klases ielu kaisīšanas un tīrīšanas ciklu atkārtot 3. decembra pēcpusdienā.