Attēlā redzamajā kartē iekļauti visi šogad plānotie ielu būvdarbi. Pēc Štāla teiktā kartē varētu būt izmaiņas, kaut kam nākot klāt vai arī kādiem darbiem pārceļoties uz nākamo gadu.


Uz ziemeļiem no Tirdzniecības kanāla ir sākusies iekškvartālu brauktuvju posmu atjaunošana. Komunālā pārvalde jau pērn novembrī noslēdza līgumu par 250 390,59 eiro (ar PVN) ar SIA "A-Land", kas uzvarēja atklātajā konkursā par tiesībām veikt būvdarbus iepirkuma "Iekškvartālu brauktuvju posmu atjaunošana uz ziemeļiem no Tirdzniecības kanāla, Liepājā" ietvaros. 


Iekškvartālu brauktuvju posmu atjaunošana notiek atbilstoši SIA "Evolution Road" izstrādātajai projekta dokumentācijai.

Kā portālu irliepaja.lv informēja Komunālās pārvaldes sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls, šobrīd būvdarbi ir uzsākti Žagatu un Viršu ielā.

"Būvdarbi notiks kopumā astoņos objektos šādās ielās: Žagatu, Mežu, Viršu, Sila, Pāvilostas, Piltenes, Šķēdes, kā arī Atmodas bulvārī," pastāstīja Štāls.


Galvenie plānotie darbi ir veco segumu demontāža, betona apmaļu izbūve, veco asfaltbetona segumu frēzēšana un jaunu segumu izbūve, betona bruģa segumu izbūve,  komunikāciju aku vāku pārbūve, satiksmes organizācija, inženierkomunikāciju aizsargpasākumi un apzaļumošanas darbi.

Darbus paredzēts veikt šajā vasarā – 90 dienu laikā pēc būvlaukuma nodošanas darbu izpildītājam.