Studija “Ego Media” turpina darbu pie krievu režisora Dmitrija Fiksa pilnmetrāžas spēlfilmas “Ebrejs”, ko producē Krievijas studija “Motor! Film Studio” sadarbojoties ar “Ego Media”. Filmēšana plānota sākot no 2021.gada maija līdz pat 2021.gada augustam.  

Sakarā ar filmēšanas darbiem vēsturiskā uzstādījuma dēļ filmēšanas grupa lūdz Republikas  ielas iedzīvotājus un Ģimnāzijas  ielas ievērot un būs saprotošiem par sekojošiem lūgumiem:
– sākot no 12.jūnija pulksten 16 līdz 15.jūnija pulksten 4 Republikas ielas posmā no Ulliha ielas līdz Kr.Valdemāra ielai un Ģimnāzijas ielā posmā no Republikas ielas līdz Vītolu ielai  nenovietot modernos auto.

– Filmēšanas laikā no 13.jūnija pulksten 7 līdz 20 un 14.jūnijā laika posmā no pulksten 17 līdz 15.jūnija pulksten 3 kadra laikā līdz 5 minūtēm tiks ierobežota gājēju un auto satiksme.

Filmēšanas grupa izsaka lielu pateicību Liepājas pilsētas iedzīvotājiem par izrādīto atsaucību un pretimnākšanu. Līdz šim Jūs ar savu atsaucību un pretimnākšanu jau esat atbalstījuši filmas tapšanu un tādējādi kļūstat par filmas līdzveidotājiem kopā ar mums!

Filmēšans laikā iespējas datuma izmaiņas, par kurām ziņosim!