Augusta beigās Liepājas pilsētas ielās uzņēmums "Blue Shock Race" sadarbībā ar studiju "Robyworks" un autosportistiem no Latvijas un ASV uzņēma pasaules mērogā unikālu reklāmas video, portālu informē "Blue Shock Race" vadītājs Artis Daugins.

Jau video plānošanas laikā bija diskusijas par to, kur filmēt – ASV, Spānijā, Portugālē, Grieķijā vai Itālija? Visās šajās vietās laikapstākļi ir paredzamāki un vasara ir garāka, taču spīts ņēma virsroku un gribējās parādīt, ka Liepāja var!

Šī video priekšplānā bija Liepājā ražotie elektrokartingi. Video veidošanu uzņēmās veikt liepājnieks Roberts Vītols ar savu "Robyworks" komandu piecu cilvēku sastāvā. Milzīgs paldies jāsaka arī braucējiem, kas uzņēmās realizēt visas trakās idejas – Mārtiņam Seskam, Valteram Zviedrim un Elisam Speciam (ASV).

Filmēšanas process bija pilns ar izaicinājumiem. Tā kā filmēšana notika pilsētas ielās, bija svarīgi filmēt laikā, kad ir vismazākā transporta plūsma.

Artis Daugins: "Filmēšanu uzsākām agrā svētdienas rītā. Daļa komandas uz filmēšanu ieradās tieši no "Prāta vētras" koncerta, guļot tikai dažas stundas, arī braucēji sava saspringtā grafika dēļ ieradās pēdējā brīdī. Vēl 10 minūtes pirms sākuma nebija skaidrs vai varēs uzsākt filmēšanu pilnā sastāvā. Filmēšana tika sākta pilsētas centrā uz Lielās ielas un pie koncertzāles, dienas gaitā filmēšana notika arī Pulvera ielā un pludmalē, filmēšana turpinājās arī pirmdienā, filmējot kadrus uz Karostas tilta un "Rietumu centra", piesaistot cilvēku uzmanību un interesi. Tā ir milzīga privilēģija, ka mēs bijām spējīgi realizēt projektu tepat Liepājā ar saviem cilvēkiem un resursiem. Lai taptu šāds video, ir jāsakrīt daudzām lietām, jāiegulda daudz darba un jābūt atbalstam un pretimnākšanai visos līmeņos, jo lēmumi ir jāpieņem ātri un operatīvi. Pašvaldība, privātie uzņēmēji, Valsts policija, "Liepājas tramvajs" un citi spilgti apliecina, ka Liepāja var. Mums ir pasaules līmeņa produkts, pasaules līmeņa braucēji un pasaules līmeņa filmēšanas komanda. Šis projekts nevarēja neizdoties.”

Septembra laikā gaidāma jaunā video klipa prezentācija, ko varēs redzēt ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Lielākais uzsvars prezentēšanai būs Lasvegasā.

"Tas būs trakākais kartingu klips, kāds jebkad nofilmēts," ir pārliecināts Artis Daugins.