Līdz 15.augustam "The Travel Club" jeb "Ceļošanas klubs" aicina ikvienu iepazīties ar tā darbnīcām, filmu vakariem, vingrošanas nodarbībām un piedalīties nakts velobraucienā.

Jau sesto gadu pēc kārtas "The Travel Club" jeb "Ceļošanas klubs" piedāvā ceļotājiem bezmaksas naktsmītnes. Pirmos četrus gadus projekts saucās "The Travel House" jeb "Ceļošanas māja", bet pagājušajā gadā tās saturs mazliet mainījās, tādēļ tagad to sauc par "The Travel School" jeb "Ceļošanas skola".

Pievienotā vērtība "Ceļošanas skolai" ir tā, ka tā piedāvā daudz un dažādu darbnīcu, kuras visas lielā mērā ir saistītas ar ceļošanu: sākot ar ceļojuma plānošanu, saskaņošanu un profesionālo dzīvi, beidzot ar to, kā nenomirt badā, ja pēkšņi attopies nezināma meža biezokņos.

"Ceļošanas skola" ir atvērta ceļotājiem no 15. jūlija līdz 15. augustam, un iedzīvotāji ir vairāk kā laipni gaidīti, lai piedalītos jebkurā no darbnīcām.

Bez ceļošanas darbnīcām, "Ceļošanas skola" piedāvā arī tādas aktivitātes, lai katru dienu pamodinātu savu ķermeni (capoeira, hatha joga, ashtanga joga, acro joga, and aerial silk dejas). Pirmdienu un ceturtdienu vakaros tiek rīkoti dokumentālo filmu vakari, kā arī katru piektdienu ir iespēja piedalīties nakts velobraucienos.

Vairāk spontānu un jautru aktivitāšu ir iespējams izbaudīt, ja piebiedrojas "Ceļošanas skolai".

"Ceļošanas skola" sadarbojas ar vietējo organizāciju Liepājā "Radi Vidi pats" (Kuģinieku iela 5), kas palīdz gan tehniski, gan arī iesaista Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) jauniešus, kuri palīdz darbnīcām darboties un attīstīties. Kopumā ir pieci EBD brīvprātīgie, trīs no tiem apmetušies šeit uz laiku, kad notiek "Ceļošanas skola", un pārējie divi ir ilgtermiņa brīvprātīgie, kuri jau kādu laiku dzīvo Latvijā.

Vairāk informācijas: http://www.thetravelclub.org/.