Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma SIA "A-Land" šonedēļ atsākusi Peldu ielas posma, kā arī takas no Peldu ielas līdz Gulbju dīķim pārbūves būvdarbus, un, kā informē Komunālā pārvalde, šis ielas posms – no Liepu ielas līdz Kūrmājas prospektam – līdz jūlija beigām arī slēgts satiksmei.


Rekonstruējamais Peldu ielas posms.

Minētas Peldu ielas posms stiepjas gar Paula Maksa Berči projektēto kādreizējo skaisto Jūrmalas parka ēku – Ūdens dziednīcu jeb Vannu māju vai Peldu iestādi, kā tā dēvēta dažādos laikos. Ēka ar katru gadu izskatās arvien bēdīgāk un, ja nebūtu norobežota, kļūtu bīstama garāmgājējiem. Nelaime tā, ka


savulaik pašvaldība atļāva to privatizēt, bet līdz šai baltai dienai tai tā arī nav atradies īsts saimnieks, kurš ēku uzturētu labā kārtībā vai pat atvērtu durvis apmeklētājiem.

Arī pašreizējais īpašnieks, kas pēc portāla rīcībā esošās informācijas, ir Lietuvas pilsonis Aļģis Skara, līdz šim ēkai ļāvis pamazām sairt, cerot un gaidot īsto pircēju. Kā apliecina sludinājumu portāls ss.lv, Peldu iestāde joprojām ir pārdošanā, un tās cena šobrīd ir 1 399 000 eiro (105,98 eiro/m2).