Saistībā ar mākslas foruma "Atklāj savu dzintaru!" noslēguma koncerta "Leģenda par dzintaru" norisi, 28.un 29.augustā ir noteiktas izmaiņas satiksmē.

No 28. – 29.augustam tiks slēgta Radio iela posmā no Jēkaba Dubelšteina ielas līdz Pasta ielai. Līdz ar to, iedzīvotāji tiek aicināti no automašīnām atbrīvot stāvlaukumu pie nama Radio ielā 13.

29.augustā no pulksten 18 – 24 papildus tiks slēgtas:
Radio iela, sākot ar satiksmes apli pie Jūras ielas līdz stāvlaukumam pie Pasta ielas (Pasta nama stāvlaukums), Jēkaba Dubelšteina iela no Friča Brīvzemnieka ielas līdz stāvlaukumam (ieskaitot) pie nama Jūras ielā 3 (nama pagalmā transporta kustību kontrolēs pašvaldības policija), Pasta iela no Friča Brīvzemnieka ielas līdz Lielajai ielai.

29.augustā arī nedrīkstēs iebraukt stāvlaukumā pie nama Fr. Brīvzemnieka ielā 25/27.

Koncerta organizatori lūdz ņemt vērā, ka 28.augustā no pulksten 6 – 12 var būt nedaudz apgrūtinata satiksme Radio un J. Dubelšteina ielu krustojumā.

"Atklāj savu dzintaru!" noslēgsies ar grandiozu simforoka koncertu "Leģenda par dzintaru" 29.augustā pulksten 21 pie pašas "Lielā Dzintara" ēkas Radio ielā 8. Muzikāli un saturiski krāšņajā koncertstāstā par dzintara rašanos un ceļu cauri laikiem līdz atdzimšanai Liepājas centrā pazīstamu latviešu estrādes, roka un popmūzikas kompozīciju virtenē tiks izdziedāts stāsts par Liepāju, jūru, liepājnieku vērtībām, pagātni, tagadni.

Emīla Zilberta oriģinālaranžijās jaunā simforoka skanējumā Imanta Kalniņa, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, grupu "Līvi", "Pērkons", "Zodiaks" un citas Latvijas estrādes un rokmūzikas zelta fonda zīmīgākās kompozīcijas diriģenta Andra Veismaņa vadībā atskaņos Vidzemes kamerorķestris un izcili estrādes un operas solisti: Evija Martinsone, Vineta Elksne, Daumants Kalniņš, Jānis Apeinis un Viesturs Jansons.

Koncertu vadīs Egons Dombrovskis.

Jau mēnesi ilgušais mākslas forums "Atklāj savu dzintaru!", kas apvieno multimediālus kamermūzikas koncertus, moderno baletu, brīvdabas teātri un laikmetīgo mākslu, ir radīts kā ievads gaidāmajai koncertzāles "Lielais Dzintars" atklāšanas programmai rudenī.