Lai atzīmētu projekta noslēgumu, dome un SIA "Binders" aicina piedalīties "Zirņu ielas jaunās dzīves" svinībās, kas notiks sestdien, 17.novembrī, no pulksten 16 pie Jaunā tilta.

Svinībās pie Jaunā tilta (iepretim Ādu ielai) ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim būs iespēja nogaršot īpašā Zirņu ielas brīvdabas krodziņā tapušo cienastu – pelēkos zirņus ar mērci. Tāpat sanākušie varēs baudīt siltu tēju un novērtēt svētku rotu, kas īpaši šajā dienā būs piešķirta Zirņu ielai, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Zirņu iela piedzīvojusi iespaidīgas pārvērtības, tādējādi atšķirot pavisam jaunu lapaspusi Liepājas ielu zīmējuma vēsturē. Tāpēc atzīmējot šī projekta gaitā paveikto, visi kopā sūtīsim pasaulē vēstījumu par Zirņu ielas jaunās dzīves sākumu. Svinību laikā klātesošos ar savu muzikālo priekšnesumu priecēs liepājnieku grupa "Stendera ielas zēni" un DJ Uldis Meļķis. Svinības sāksies ar svinīgu Zirņu ielas laternu iedegšanu.

Zirņu ielas rekonstrukcijas projekts ir viens no pilsētas Dienvidu – Ziemeļu maģistrāles izveidošanas posmiem. No tā īstenošana ieguvēji ir ne tikai Zirņu, bet arī Ganību un citās ielās dzīvojošie liepājnieki, kā arī visi satiksmes dalībnieki.