Papildināts viss teksts. Kaspars Mājenieks arī nākamajā sezonā vadīs "Liepāja"/LSSS komandu, informē klubs. Līgums ar treneri parakstīts uz vairākām sezonām, ziņo LETA.

Mājenieks uzsver, ka viņam ir liels prieks turpināt iesākto darbu un ir patīkami, ka darbs tiek novērtēts.

"Uzskatu Liepāju par labāko vietu, kur strādāt un dzīvot, jo Liepāja attīstās visās jomās un gan klubs, gan sporta skola nodrošina mums izcilus apstākļus attīstībai. Ir tikai jāstrādā," klubs citē Mājenieka teikto.

Tikmēr kluba valdes priekšsēdētājs Anrijs Ozoliņš atzīmē, ka Mājenieka padarītie darbi atspoguļo viņa profesionālo pieeju un attieksmi darbam. "Kluba un Kaspara domas sakrīt ar mūsu ilgtermiņa plāniem sieviešu basketbola attīstībā," saka Ozoliņš.

Mājenieks Liepājas komandas vadības grožus pārņēma no Armanda Misus, kuram palīdzēja jau tad, kad pats strādāja vēju pilsētas kluba priekštecē.

Viņš ir vadījis vairākas Latvijas jaunatnes sieviešu izlases. 2017.gadā Mājenieka vadītā U-16 izlase izcīnīja ceturto vietu Eiropas čempionātā un ieguva ceļazīmi uz U-17 Pasaules kausu, kur ieņēma astoto pozīciju. Šī paša gadagājuma izlase pērn Eiropas U-18 čempionātā bija septītajā vietā.

Tāpat komanda ziņo, ka turpinās sadarbību ar Rūtu Stipro (iepriekš Veideri), kura iepriekšējā sezonā 14 mačos vidēji guva 13,4 punktus un izcīnīja 7,0 atlēkušās bumbas. Pirms tam "TTT Rīga" audzēkne vienu sezonu spēlēja Beļģijā.

"Pagājušo sezonu noslēdzot, radās nepadarīta darba sajūta, tādēļ ir patiess prieks atgriezties Liepājas komandas sastāvā. Trenējoties un spēlējot pie trenera Kaspara Mājenieka, ieguvu ļoti daudz – atguvu pārliecību par sevi kā spēlētāju, pilnveidoju dribla un metiena kvalitāti. Nevaru sagaidīt jauno sezonu, kad varēsim turpināt iesākto darbu un iet uz jaunām, lieliskām uzvarām," uzsver Stiprā.

Mājenieks atzīmē, ka Stiprā bija komandas galvenais balsts zem groziem gan uzbrukumā, gan aizsardzībā.

"Rūta jebkurā spēlē neatkarīgi no rezultāta atdeva sevi visu un es to ļoti augsti vērtēju. Nākamajā sezonā Rūta pretiniekiem būs bīstama ne tikai no soda laukuma, bet arī no tālmetienu līnijas, jo viņa spēj tos iemest un es gaidu, ka viņa to darīs katru spēli regulāri," atzīmē Mājenieks.

Liepājas sieviešu basketbola komandai aizvadītajā sezonā tika piešķirta otrā vieta Latvijas čempionātā. Baltijas līgā liepājnieces izcīnīja bronzu.