Basketbola klubs "Liepāja" savā feisbuka lapā informē, ka mūsu sieviešu komandas galveno treneri Kasparu Mājenieku konkursa kārtībā ir izvēlējusies Igaunijas sieviešu basketbola valstsvienība par izlases galveno treneri. Liepājas klubam ir patiess prieks, ka Kaspars ir saņēmis šādu novērtējumu un caur mūsu organizāciju ir izdevies nokļūt Igaunijas valstsvienības galvenā trenera amatā un kāpj par savām karjeras kāpnēm un augšu. Klubs novēl Kasparam jaunā amatā izturību, sasniegt izvirzītos mērķus un pie sasniegtā neapstāties.

BK "Liepāja" prezidents Āris Ozoliņš: "Ļoti liels prieks par Kaspara izaugsmi, par to, ka tiek novērtēts un ievērots – to pierāda sieviešu komandas rezultāti. Šķiramies kā draugi un noteikti kādu dienu gaidām atpakaļ Liepājā, jo šeit Kaspars vienmēr būs gaidīts. Šobrīd notiek darbs pie jauna kvalitatīva galvenā trenera piesaistes".

Kaspars Mājenieks: "Vēlētos pateikt vislielāko paldies Liepājai, maniem kolēģiem, maniem audzēkņiem un audzēknēm un viņu vecākiem par šiem fantastiskajiem gadiem, kas pavadīti vēju pilsētā...".

Liepājas klubs saka lielu paldies trenerim Kasparam par ieguldīto darbu, enerģiju un profesionālismu Liepājas basketbola attīstībā. Kaspars šo trīs gadu laikā sevi pierādīja kā augstas klases speciālistu, ne tikai, attīstot jaunās spēlētājas, bet vienmēr sasniedzot kluba nostādītos mērķus, katrā no sezonām SBK Liepāja/LSSS komandu aizvedot līdz medaļām. Cerams, ka kādu dienu Kaspars atgriezīsies Liepājā un turpinās mūs iepriecināt ar skaistām un lielām uzvarām, jo šeit viņš būs vienmēr gaidīts.