Šā gada 13., 14. un 15.jūlijā norisināsies starptautiskās šoudona sacensības "Amber of Liepāja". Sacensības norisināsies katru turnīra dienu no pulksten 8.30 līdz 19 Liepājas Neredzīgo biedrības telpās, Ganību ielā 197/205. Ieeja turnīros ir bezmaksas, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Diāna Hartmane.

Turnīru rīko Liepājas Neredzīgo sporta klubs "Ezerkrasts" sadarbībā ar Latvijas Neredzīgo sporta savienību un tajā piedalīsies paši spēcīgākie spēlētāji no 13 dažādām valstīm. Šāds turnīrs Liepājā notiek jau ceturto reizi, bet pirmo reizi norisināsies komandu sacensības starp valstīm. Kopumā turnīrā piedalīsies 47 sportisti, 10 tiesneši un to pavadošās personas, treneri un brīvprātīgie.

LNSK sporta kluba "Ezerkrasts" valdes loceklis Raimonds Briežkalns uzsver: "Mēs – cilvēki ar redzes invaliditāti, varam pierādīt sev un citiem, ka varam daudz ko sasniegt! Mūsu mērķis ir  noorganizēt Liepājā pasaules čempionātu šoudonā."

Visi interesenti var sekot līdzi turnīra izspēļu kārtībai un rezultātiem - gameresultsonline.com/amber-of-liepaja/amber-of-liepaja-2023/8753/games ,
kā arī pašai spēles gaitai Youtube kanālā - www.youtube.com/@LNSSSports/streams

Šoudauns ir  neredzīgo galda teniss, kuru spēlē tikai vājredzīgi un neredzīgi cilvēki. Šajā sporta veidā notiek pasaules čempionāts, Eiropas čempionāts un tas ir iekļauts IBSA spēlēs.