Skriešanas svētki atgriežas Liepājā! Jau sestdien, 14. oktobrī, ikviens tiek aicināts iepazīt vēsturiski burvīgo Liepāju un tās pilsētas daļu – Karostu, – piedaloties Liepājas mūzikas pusmaratonā. Uz starta aicināti visi, sākot no pašiem mazākajiem, startējot bērnu skrējienos, līdz garo distanču skrējējiem, portālu informēja "Baltic Events" mārketinga projektu vadītāja Nikola Kuzmina.

Arī šogad skrējienā plānots pulcēt vērienīgu skaitu skriešanas entuziastu un profesionāļu, lai kopīgi mūzikas ritmā izskrietu Karostu. Liepājas mūzikas pusmaratonā dalībniekiem tiek piedāvātas dažādas distances - "Baltais" Bērnu skrējieni, "BTA" Jūdzes skrējiens, "Sportland ID" piecu kilometru skrējiens, "New Balance" desmit kilometru skrējiens, "Velve" pusmaratons, kā arī desmit kilometru nūjošana. Finišā slāpju veldzēšanai un enerģijas atgūšanai ikvienu dalībnieku sagaidīs atbalstītāju sarūpētas dāvanas un, protams, unikāla dizaina, īpaši šim pasākumam izstrādāta dizaina medaļa.

Liepājas mūzikas pusmaratons vienlaikus būs arī skriešanas sezonas noslēgums, kur tiks apbalvoti ne vien Liepājas mūzikas pusmaratona ātrākie dalībnieki, bet arī Jelgavas nakts pusmaratona, Valmieras garšas pusmaratona un Liepājas mūzikas pusmaratona kopvērtējuma uzvarētāji.

Šis būs iespaidīgs muzikāls piedzīvojums, kas ļaus uzlādēties kā dalībniekiem, kurus trasē sagaidīs dažādi muzikālie punkti, tā arī atbalstītājiem, kurus sacensību centrā,  Lāčplēšā dārzā, priecēs mūzika un aktivitātes visas dienas garumā! Dienas noslēgumā, pirms pusmaratona un kopvērtējuma apbalvošanas, dalībniekus un pasākuma apmeklētājus ar mūzikālu priekšnesumu priecēs dziedātāja Patrisha.

14. oktobra programma:


No 9.00 numuru izņemšana un reģistrācija
12.00 Starts "Baltais" bērnu skrējieniem
12.45 Starts "BTA" jūdzes skrējienam
13.30 Starts "Velve-AE" 21 km skrējienam jeb pusmaratonam, "New Balance" 10km skrējienam, 10 km nūjošanai un "Sportland ID" 5km skrējienam
14.15 Apbalvošana "BTA" jūdzes un "Sportland ID" 5 km skrējienam
15.00 Apbalvošana "New Balance" 10 km skrējienam
15.40 Uzstājas Patrisha
16.15 Apbalvošana "Velve-AE" 21 km skrējienam jeb pusmaratonam, New Balance sprintam un seriāla kopvērtējumam

Reģistrēties dalībai Liepājas Mūzikas pusmaratonam var jebkurā "Sportland" veikalā visā Latvijā vai pasākuma mājaslapā.

Sīkāka informācija par pasākumu atrodama arī Liepajas Mūzikas pusmaratona Facebook lapā.

Tiekamies 14. okotbrī Liepājā!