Sieviešu futbola līgā (SFL) pēdējā kārtā sudraba un bronzas medaļas izcīnīja "Super Nova"/RTU un Liepājas Futbola skolas komandas, informē Latvijas Futbola federācija, ziņo LETA.

Jau iepriekš pārliecinoši uzvaru šajā SFL sezonā sev nodrošināja Rīgas Futbola skolas futbolistes.

SFL turnīrā šosezon debitējusī "Super Nova"/RTU sudraba medaļu sev nodrošināja trešdien, kad Ķekavā ar rezultātu 6:0 pārspēja "Auda" futbolistes.

Savukārt ceturtdien uz kopvērtējuma trešo vietu pakāpās Liepājas Futbola skola, kas ar 3:1 viesos apspēlēja "Olaine" komandu un izmantoja "Metta" zaudējumu ar rezultātu 0:2 spēlē pret Rīgas Futbola skolu.

Rīgas Futbola skolas futbolistes uzvarēja visās 15 SFL sezonas spēlēs, iekrājot 45 punktus, bet "Super Nova"/RTU čempionātu noslēdza ar 27 punktiem. Par trim mazāk izcīnīja liepājnieces, vēl par diviem mazāk "Metta" kontā, olainietes tika pie 11 punktiem, bet "Auda" savā debijas sezonā SFL turnīrā ieguva četrus punktus.

"Covid-19" ierobežošanas pasākumu rezultātā sezonu priekšlaicīgi noslēdza Sieviešu futbola 1.līgas čempionāts, kurā 12 komandas paguva aizvadīt pa astoņiem mačiem. Vietu sadalījums tika noteikts ar koeficienta palīdzību - zelta medaļas izcīnīja Rīgas Futbola skola-2, pie sudraba tika "Iecava", bet bronzu nodrošināja "Daugavpils".