Aizvadītajā nedēļas nogalē spēles aizvadīja Liepājas Futbola skolas sieviešu komanda, U15 un U16 komandas, portālu informēja Liepājas Futbola skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.

Sieviešu komanda šoreiz nepārspējama – spēlē pret Rīgas Futbola skolu rezultāts 9:0 (4:0). Hat-trick spēlē Annijai Gabrielai Andersonei, divus vārtus guva Evelīna Freidenfelde, pa vārtu guvumam Laurai Paeglei, Helēnai Reinfeldei, Tīnai Čamanei un Taisijai Smirnovai. Komandai vēl jāaizvada četras spēles, no kurām nākošā būs 30. septembrī savā laukumā pret SFK "Rīga".

U16 cīnās labāko četriniekā un šobrīd ar 17 spēlēs izcīnītiem 26 punktiem ieņem ceturto pozīciju. Aizvadītajā spēlē pret "Riga FC Academy" liepājnieki piekāpās ar rezultātu 0:3 (0:1).

Treneris Ingus Lukovičs skaidro: "Mums šobrīd nav puse no tā sastāva, kas bija, sezonu uzsākot – traumas, rudens saslimšanas, daži spēlētāji palīdz U15 komandai. Komandas labākais spēlētājs ir guvis smagu traumu un izskatās, ka sezona viņam ir beigusies. Nākamā spēle mums ir 13. oktobrī, tātad gandrīz mēnesis, lai gatavotos un veseļotos. Pēdējās trīs spēles gribam aizvadīt optimālā sastāvā un paņemt 9 punktus. 3. vieta nav neaizsniedzama. Gatavojamies!"

U15 komanda piedalās pārspēlēs par palikšanu Elites līgā un šobrīd 4 spēlēs komandai ir 4 uzvaras. Nedēļas nogalē aizvadītajā spēlē pret Jūrmala FS uzvara ar rezultātu 4:1. Divus vārtus komandas labā guva Patriks Viktors Bērziņš, vārtus guva Roberts Ozoliņš un Marks Dambis.