Šodien Olimpiskajā sporta centrā Rīgā tiks parakstīts sadarbības līgums par Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes finālsacensību organizēšanu Ventspilī un Liepājā 2013.gadā.

 Šodien tiks parakstīts sadarbības līgums par Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādes finālsacensību organizēšanu no 2013.gada 13.jūnija līdz 16.jūnijam, ainformē LETA.

Sadarbības līgumu parakstīs Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis un no amata pienākumu izpildes atstādinātais Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiāde notiek reizi divos gados, un tas ir valstī plašākais jaunatnes sporta pasākums, kurā sacentīsies jaunie sportisti.

2013.gada Latvijas Jaunatnes vasaras olimpiādē iekļauti 26 sporta veidi, no kuriem 17 disciplīnās sacensības norisināsies Ventspilī. Olimpiādes organizēšanā kā sadarbības partneris ir iesaistījusies arī Liepāja, kur notiks seši no olimpiādē iekļautajiem 26 sporta veidiem. Sacensības notiks arī Jūrmalā, Brocēnos un Ventspils novada Usmā.