Orientēšanās klubs "DR-krasts" aicina ikvienu interesentu 10.oktobrī Karostā piedalīties Liepājas orientēšanās čempionātā, kurā noskaidros labākos Liepājas puses orientieristus 2020. gadā. Sacensībās tiek gaidīti arī jauni dalībnieki, kuriem būs izveidota īpaša distance, turklāt liepājniekiem tiek piemērota 50% atlaide no dalības maksas, informē kluba pārstāvis Jānis Bethers.

Sacensības notiks kādreizējā militārajā teritorijā Karostā. Apvidum raksturīgs gan priežu, gan lapu koku mežs, kā arī vairāki kādreizējie militārie objekti un liecības no pagājušajiem laikiem. Sacensību centrs būs iekārtots Tērvetes ielā 5.

Liepājas orientēšanās čempionātā aicināti piedalīties ne tikai orientieristi, bet ikviens aktīvās atpūtas piekritējs. Dalībnieki var startēt kādā no 9 vecuma grupām, katrai ar pielāgotu distances garumu un sarežģītību. Dalībnieku starts tiks noteikts izlozes secībā.

Pašiem jaunākajiem dalībniekiem ir ieplānota speciāla distance ar marķējumu. Tas nozīmē, ka bērni vieni paši vai kopā ar vecākiem var iziet orientēšanās distanci, pa kuru savilktas lentas, lai varētu pēc iespējas ātrāk un vienkāršāk atrast kontrolpunktus. Savukārt dalībniekiem ar vai bez orientēšanās iemaņām būs izveidota atklātā jeb "open" distance, kurā var doties brīvi izvēlētā laikā.

Sacensību centrā uz vietas tiks nodrošināta bezmaksas instruktora apmācība, kā arī viss vajadzīgais priekš distances veikšanas – gan kompass, gan elektroniskās atzīmēšanās sistēma.

Pieteikšanās Liepājas orientēšanās čempionātam notiek elektroniski līdz 7.oktobrim vietnē www.lof.lv/pieteikumi. Liepājniekiem dalības maksai čempionātā tiek piemērota 50% atlaide.

Trīs labāko distanču veicēji katrā vecuma grupā tiks apbalvoti, savukārt "open" un jaunākās grupas dalībniekiem būs sarūpētas īpašas pārsteiguma balvas.

Sacensības organizē orientēšanās klubs "DR-krasts" sadarbībā ar Latvijas Orientēšanās federāciju un ar Liepājas pilsētas atbalstu.
Plašāka informācija pieejama facebook.com/drkrasts un mājaslapā dr-krasts.grobina.lv.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un filmēšana publicitātes materiālu veidošanai par orientēšanos un publicēšanai sociālo tīklu kontos.