Gaidāmajā nedēļas nogalē ar spēlēm Viļņā un Tartu sāksies jaunizveidotā Baltijas hokeja līga, kurā piedalīsies pa divām komandām no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, ziņo Latvijas Hokeja federācija.

Grupu turnīros Tartu un Viļņā tiks noskaidrotas četras labākās komandas, kas decembra vidū spēlēs finālturnīrā Rēzeknē, lai noskaidrotu Baltijas stiprāko komandu.
 
Viļņas grupā spēlēs HK "Liepāja", Viļņas "Hockey Punks" un Igaunijas komanda HC "Everest". Sestdien pulksten 16 Liepājas komanda spēlēs ar "Everest", bet svētdien pulksten 18 ar mājiniekiem "Hockey Punks".

Tartu grupā tiekas HK "Mogo", "Kaunas Hockey" un Tartu Välk 494. Pirmā spēle HK "Mogo" paredzēta sestdien, plkst. 18:00 pret "Kaunas Hockey", bet svētdien pretiniekos būs mājinieki Tartu Välk 494.

Spēlēm no Viļņas varēs sekot līdzi video tiešraidē Hockey Lietuva kanālos YouTube un Facebook platformās, bet spēlēs no Igaunijas varēs skatīties vietnē sport.postimees.ee.

Abas Latvijas komandas uz sacensībām brauc tikai ar vienu mērķi – izcīnīt uzvaras spēlēs un iegūt ceļazīmi uz finālturnīru. No katras grupas divas labākās komandas iegūst ceļazīmi uz finālturnīru Rēzeknē. Turnīra laikā stingri tiks ievērotas epidemioloģiskās prasības un komanda pieturēsies pie izstrādātā "Covid-19" protokola – atsevišķs stāvs viesnīcā un restorānā, nodalītas komandas zonas arēnā, masku valkāšana un citas prasības, kas nodrošinās drošu turnīra aizvadīšanu.