Jau ceturto reizi Grobiņu pierūcinās motobraucēji – 19. augustā Lielā ielā pie Ventspils krustojuma norisināsies "Zelta mopēda" Latvijas čempionāta 4. posms, portālu informēja rīkotāji.


Sacensības sāksies pulksten 12 ar mūziķa Matīsa Pavītola muzikālu sveicienu, pēc kura uz starta līnijas pirmie dosies bērni un jaunieši. Tālāk dienas gaitā secīgi spēkos mērosies mopēdisti un retro klases braucēji, kas ik reizi skatītājiem rāda īstu šovu. Tie ir dūmi, retro ekipējums un vispārēja jautrība.


Motosporta cienītājiem būs patīkama tikšanās ar motobraucējiem, kuru vārds izskanējis gan Latvijas, gan plašākā mērogā, piemēram, Aināru Karro.


Sportisko atmosfēru ar sulīgiem komentāriem, vērtējot sacensību gaitu un uzmundrinot braucējus vēl dinamiskāku padarīs moto un auto lietu pārzinātājs Pauls Timrots (attēlā no kreisās), kurš jau kļuvis par Grobiņas posma balsi.


"Man ir fantastisks prieks, ka "Zelta mopēdu" Grobiņā izdevies iedibināt par stabilu tradīciju," saka motokrosa treneris, "Zelta mopēda" organizators Lauris Freibergs. "Varu garantēt, ka skatītājiem būs, ko redzēt, katrā čempionāta klasē. Nāciet un brauciet skatīties, kopā ar ģimenēm un draugiem, un izbaudiet patiešām sportiski jaudīgu dienu Grobiņā!"


Visas dienas garumā sacensību norises vietā muzicēs Matīss Pavītols.