Kā liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas dati, šonedēļ populārākie vārdi ir Oskars (178) un Margarita (143).

Šodien Liepājā vārda dienu svin 50 Zaigas, bet nesvin neviena Asne un Asna.

Vārda dienā sveicam liepājnieci Zaigu Peteri.

Kas pašlaik ir pats aktuālākais tavā dzīvē?
Mana mazā meitiņa, kurai ir 10 mēneši. Rūpēties par viņu, audzināt un katru dienu kopā ar viņu baudīt dzīvi. Un baudīt arī vasaru (smaida).

Kas tevi spēj iepriecināt?
Mani var iepriecināt jebkurš cilvēks, jebkura lieta, ja vien ir pareizā garastāvokļa noskaņa! Bet vislielākais prieks un acuraugs ir mana mazā meitiņa Kate.

Kādā jomā darbojies?
Pēc profesijas esmu komersante, bet šobrīd mācos augstskolā ‘’Turība’’ mārketingu. Vadīju arī bērnu popielu ‘’Mazais Liepājnieks 2012’’ (aprīlī) ‘’Red Sun Buffet’’ kokteiļbārā. Šāda veida pasākumu vadīju pirmo reizi, bet biju priecīga, ka varēju darboties ar bērniem un izmēģināt kaut ko jaunu.

Kas tev ir izaicinājums?
Spēja pierunāt sevi uz trakām un ekstrēmām lietām. Es pati esmu ekstrēmiste (smejas)! Izaicinu sevi. Piemēram, divus gadus (2008. un 2009. gadā) piedalījos sacensībās ar sacīkšu motorlaivu pa visu Latviju, un ārpus tās.

Kāda veida dāvanas tev patīk saņemt?
Man patīk oriģinālas dāvanas, kad cilvēks pats ar savām rokām taisījis vai ielicis visu sirdi šajā dāvanā, lai tā taptu. Bet vairāk novērtēju cilvēkus, kas mani atceras un ir ar mani svētkos, nekā pašas dāvanas.