Motofestivāls, kas tradicionāli augustā norisinās Grobiņā, šogad notiks daudz plašāk nekā iepriekš, apvienojot trīs lielus pasākumus, tādējādi kļūstot par sportisku un azartisku notikumu, informē Grobiņas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Pastore.

Motofestivāls Grobiņā norisināsies sesto gadu. Šogad tā vērienu nolemts paplašināt, piesaistot valsts līmeņa motosporta sacensības. Pēc gandrīz 40 gadiem Grobiņā atgriezīsies Latvijas čempionāts "Zelta mopēds" – 8.augustā šeit norisināsies tā 3. posms. Savukārt Latvijas čempionāta mototriālā 2. un 3. posms norisināsies 8. un 9.augustā, kā 8.augustā Grobiņā arī notiks tradicionālais motociklistu saiets "Seeburg Bikerland".


"Zelta mopēda" Grobiņas posmā sacensības notiks sekojošās klasēs: ZM retro mopēdi, ZM sporta mopēdi, ZM 50 2A standarts, ZM meitenes, ZM45 standarts līdz 16 gadu vecumam, ZM45 standarts no 16 gadu vecuma, MINI MX.

Grobiņā Alejas ielā 2A "Viking Trial parkā" 8. un 9.augustā norisināsies Latvijas čempionāta mototriālā 2. un 3. posms. Sacensībās piedalīsies spēcīgākie sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Sacensību sākums pulksten 11. Skatītājiem ieeja bez maksas. Starp abām sacensību vietām bez maksas kursēs vilcieniņš "Libau Train".