Sestdien, 5.septembrī, pulksten 11 LOC Manēžā, gatavojoties 19.septembrī gaidāmajam Drosmes skrējienam, ikviens aktīva dzīvesveida atbalstītājs tiek aicināts pievienoties otrajam bezmaksas Drosmes treniņam, informē "Drosmes aģentūras" komunikācijas speciāliste Inga Andersone.

Šoreiz treneriem no cīņu un fitnesa kluba "Ballistic boxing club" pievienosies Liepājas ielu vingrotāju līderis Gvido Šalms, aicinot izmēģināt un apgūt ielu vingrošanas tehniku un elementus, kurus pielietot efektīvai Drosmes skrējiena šķēršļu pārvarēšanai.

Ikviens sacensību dalībnieks un tie, kuri vēl tikai grasās pieteikties dalībai "Drosmes skrējienā", var doties uz šo treniņu, lai 19. septembrī būtu fiziski gatavi 7 vai 14 kilometrus skriet, brist jūrā, rāpot, rāpties un veikt dažādus spēka uzdevumus, pārvarot vairāk kā 30 vai 60 šķēršļus.

Drosmes treniņa starta vieta LOC Manēžā būs iezīmēta ar karogiem. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja cīņu un fitnesa kluba "Ballistic boxing club" treneru vadībā iesildīties, atsildīties un piedalīties pilnvērtīgā, īpaši Drosmes skrējienam veltītā ielu vingrošanas treniņā.

Kā norāda Drosmes treniņa pārstāvji, tad šoreiz īpaši fokusēsimies uz mākslīgo šķēršļu pārvarēšanu, pielietojot ielu vingrošanas tehniku un elementus, tādēļ uz to aicināts ierasties ikviens – gan tie, kas ikdienā nenodarbojas ar sportu un ir pieņēmuši "Drosmes skrējiena" izaicinājumu vien, lai gūtu pozitīvas emocijas, gan arī tie, kuriem ir vēlme sasniegt labus rezultātus un kāpt uz goda pjedestāla.

Organizatori atgādina, ka šis Drosmes treniņš notiks iekštelpās – LOC Manēžā, tāpēc dalība tajā tikai ar maiņas apaviem vai zeķēm.

Arī šī Drosmes treniņa dalībnieki varēs veldzēties ar Ķekavas avota dzeramo ūdeni.

Ikviens treniņa dalībnieks būs aicināts piedalīties izlozē, kurā būs iespējams iegūt vērtīgus suvenīrus no Drosmes skrējiena viena no atbalstītājiem – Liepājas Olimpiskā centra.

Zināšanai informējam, ka trešais – noslēdzošais Drosmes treniņš notiks 12. septembrī stadionā "Daugava".

Uzziņai:

Šoruden, 19. septembrī, Liepājas stadionā "Daugava" tiks dots starts ceturtajam Latvijas šī gada piedzīvojumu un izturības pasākumam – "Drosmes skrējiens", kurā 7 un 14 kilometru garajās pilsētvidē ierīkotajās šķēršļu trasēs izaicinājumu alkstošie līdzjutēju atbalstīti varēs pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas.

Šogad sacensības Liepājā piedzīvos pārmaiņas. Organizatori ar Drosmes skrējiena pārcelšanu uz pilsētvidi to padarījuši dinamiskāku un interesantāku gan dalībniekam, gan līdzjutējiem. Sacensības liepājniekiem neierastā vidē tāpat pārbaudīs dalībnieku spēku, veiklību un ātrumu ar šķēršļu trasi, kas vīsies cauri kāpām, Liepājas Jūrmalas parkam un piegulošajai teritorijai.

Mudinot būt aktīviem, pasākuma organizatori sagādājuši liepājniekiem izdevīgu piedāvājumu. Piesakot dalību internetā jebkurai no sacensību distancēm ar liepājnieka atlaides kodu, dalības maksai tiek piemērota 50% atlaide no tā brīža spēkā esošās reģistrācijas maksas. Liepājnieka atlaides kodu var saņemt klātienē Drosmes aģentūras sadarbības partnera telpās – "Ballistic boxing club" (Malkas ielā 4, Liepāja) vai ierodoties Drosmes treniņā un uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Organizatori atgādina, ka laicīga reģistrācija paaugstina motivāciju treniņiem un samazina dalības maksu.

Sacensībām var reģistrēties mājaslapā drosmesskrejiens.lv līdz 15. septembrim, kā arī sacensību dienā.

Drosmes skrējienu Liepājā organizē biedrība "Drosmes aģentūra" ar Liepājas pilsētas atbalstu.