Piedaloties 1200 sportistiem, arī no Liepājas, 13 dažādos sporta veidos, nedēļas nogalē Ventspilī noslēdzās vērienīgais ielu kultūras un sporta festivāls "Ghetto Games".

Sportisti šajā nedēļas nogalē festivālā "GGFest" sīvā cīņā sadalīja 13 200 eiro lielo balvu fondu, ko dāvāja Ventspils pilsēta un pilsētas mērs Aivars Lembergs.

Kā informē organizatori, liepājnieki uzvarēja "Baltic Open ielu vingrošanas sacensībās". Disciplīnā "Trepe uz pievilkšanās stieņa" vecumā līdz 18 gadiem uzvaras laurus plūca Everts Žvagiņš no Liepājas, kurš arī bija labākais disciplīnā "Trepe uz līdztekām" (vecumā līdz 18 gadiem), savukārt disciplīnā "Trepe uz pievilkšanās stieņa" (vecākiem par 18) pirmo vietu ieguva Gvido Šalms no Liepājas.

"Ghetto Games" ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kas savos pasākumos un aktivitātēs ik gadu pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku un vairāk nekā 200 000 skatītāju. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanai neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs "Ghetto TV" sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē. Kustības pamatvērtības ir mīlestība, draudzība  un līdzcietība.