Sestdien, 8.jūlijā Liepājas ezerā norisinājās Liepājas atklātais SUP čempionāts, kurš pulcēja vairāk kā 40 dalībnieku no visas Latvijas un pat Lietuvas, portālu informēja Jānis Jēkabsons.

Dienas pirmajā pusē notika kvalifikācijas braucieni 200 metru sprintam, kuri noslēdzās ar fināliem visās ieskaites grupās un tehnisko distanci 1km garumā, kuru veica ar grupu startu. Kopvērtējumā kungiem uzvaru izcīnīja liepājnieks Aivis Tints aiz sevis atstājot lietuvieti Dainius Sokolovas un savu komandas biedru liepājnieku Gati Pranku. Dāmām uzvara tika jūrmalniecei Jūlijai Domai, otrā vieta un trešā vieta attiecīgi rīdziniecēm Katei Ābelei un Ievai Liniņai.

Pēc uzvaras Aivis Tints uzsvēra: "Kā sportists esmu priecīgs par to, ka sacensībās piedalījās arī dalībnieki no Lietuvas, tādējādi palielinot konkurenci sacensībās. Prieks arī par to, ka sacensībās aug dalībnieku skaits un kvalitāte. Liepājas čempionāts jau ir ieguvis stabilu vietu Latvijas Sērfošanas un SUP federācijas kalendārā".

"Bija SUPer forša diena! Liepājā jau arī savādāk nemēdz būt. Paldies. Tiekamies nākamajos zvejnieksvētkos! Liepāja ir nozīmīgs posms Latvijas SUP dzīvē, kas katru gadu patīkami pārsteidz ar atmosfēru un labo infrastruktūru", tā pēc sacensībām teica Latvijas Sērfošanas un SUP federācijas prezidents Normunds Barinovs.