Sestdien, 11.jūlijā , Liepājas tirzniecības kanālā,  norisinājās Latvijas atklātais čempionāts SUP airēšanā, un pirmais posms Baltijas kausa izcīņā, ko organizēja Buruskola un Liepājas Sup skola, sadarbībā ar Latvijas sērfošanas un SUP federāciju. Latvijas čempioni tika noskaidroti 200 m tehniskajā sprinta distancē un tehniskajā 4 km distancē. 

200 m sprints ietvēra sevī sprintu ar vienu pagriezienu, kas padara sacensības skatāmas un dinamiskas. Turpretī 4km distance ietvēra sevī 8 pagriezienus, lai sportisti varētu pilnībā parādīt savu tehnisko meistarību.

Sarunā ar Federācijas prezidentu Normundu Barinovu viņš atzina, ka noteikti atgriezīsies šeit nākamgad, jo patika sacensību formāts un organizētība, kā arī kuplais tautas klases dalībnieku skaits.

Liepājas sportistiem šis Sup čempionāts arī bija veiksmīgs un tika izcīnītas vietas uz goda pjedestāla.  Aivis Tints izcīnija čempiona titulu sprinta distancē, Elīna Dimza šajā pašā distancē ierindojās 3. vietā, savukārt Dzintars Skrundenieks izcīnija 3. vietu 4 kilometru tehniskajā distancē.
Tautas klasē nepārspēta palika Agnese Atāla, kā arī mūsu tautas sportists vīriešu konkurencē Roberts Mantajs.

Bildes un rezultātus var aplūkot https://www.facebook.com/liepajassupskola.