Iegādājoties vēl piecus jaunus zobārstniecības krēslus, Liepājas Zobārstniecības poliklīnikā pilnībā nomainīta vecā tehnika, un nu tā ir vienā līmenī ar privātpraksēm.

Kā portālam pastāstīja poliklīnikas vadītāja Evija Tautere, vecākie zobārstniecības krēsli bijuši no 1996.gadā, un tieši tie šajā reizē nomainīti – gan pieaugušo, gan bērnu ārstniecības kabinetos – piektdien paralēli ritēja gan dažu krēslu montāža, gan pacientu apkalpošana jau gatavajos.

"Jauni, moderni, daudz patīkamāk gan ārstiem, gan pacientiem. Varam strādāt tāpat kā strādā privātpraksē."

Poliklīnikā pavisam ir 13 zobārstu krēsli, iepriekšējais iepirkums notika 2006. un 2007. gadā, kad tika nomainīti astoņi krēsli.

Jaunā aparatūra, kas montēta Ķīnā no Vācijā un Itālijā ražotām detaļām, līdz ar to ir lētāka, un visi pieci krēsli kopā izmaksājuši 44 tūkstošus eiro.

Pēdējā gada laikā nomainīts arī rentgena aparāts, ar jauno digitālo iekārtu iespējams vienā reizē nofotografēt visu žokli.

Zobu daktere Inga Grusa portālam apliecināja: "Protams ir atšķirība, strādājot ar jaunu mašīnu! Daudz klusāka, labāk strādā visi atsūcēji, pievienota spožāka lampa..."