Pirmdien pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Zirņu un Mālu ielas krustojumā atrodas mazs bērns bez pieaugušo uzraudzības.

Policijas darbiniekiem ierodoties minētājā adresē, vīrietis, kas izsauca policiju paskaidroja, ka bērns viens pats pastaigājies pa ielas braucamo daļu. Bērns nemācēja pateikt, kur ir viņa vecāki, bet varēja norādīt uz logu, kur viņš dzīvo. Policijas darbiniekiem apsekojot norādīto dzīvesvietu pie loga pienāca bērnu māte. 1972.gadā dzimušai sievietei tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par bērna (2 gadus vecs) atstāšanu bez uzraudzības (sods no brīdinājuma līdz 50 latiem).

Vēl pirmdien tika saņemts izsaukums uz Kuģinieku ielu par to, ka četras personas no stikla trauka kaut ko smēķējot. Policijas darbinieku ierodoties minētajā adresē tika sastaptas trīs personas un viena no tām, ieraugot policijas darbiniekus, mutē iemeta divus maisiņu ar nezināmu saturu tajā. Personas tika aizturētas un nogādātas Valsts policijā, tālāko lietas apstākļu noskaidrošanai.