No 11. līdz 17. novembrim pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) aicina 1.- 4. klašu skolēnus uz divu veidu nodarbībām – Izglītības tehnoloģiju rīki un Dabaszinību eksperimenti – Latvijas valsts svētku tematikā, lai veicinātu patriotisku svētku noskaņu, kā arī domās un darbos būtu kopā ar Latviju, informē Justīne Rusakova, Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra izglītības metodiķe.


Nodarbībā "Izglītības tehnoloģiju rīki" skolēni izstrādās elektronisko kartīti patriotiskās noskaņās, apgūstot elektronikas elementus, piemēram, panākot iedegtu gaismas diodi.


Savukārt nodarbībā "Dabaszinību eksperimenti" skolēni izveidos savu svētku lidaparātu ar specifisku palaišanas sistēmu, ar kuras palīdzību varēs nosūtīt savus novēlējumus Latvijai un iedzīvotājiem. Abu nodarbību kopīgais elements ir sava svētku dekora – optiskās ilūzijas jeb kustīgu attēlu – mehānisma izveide.


Nodarbības tiek īstenotas Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centra Tehnoloģiju koprades telpā, Autoru ielā 4/6.


Dalības maksa vienā nodarbībā ir 5,00 eiro (ieskaitot PVN) no skolēna.


Pieteikt klasi iespējams elektroniski, aizpildot anketu un rezervējot vēlamo nodarbības laiku ŠEIT.