Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) no pirmdienas, 2.augusta, atver eksponātu zāli (Autoru ielā 4/6) apmeklētājiem un, ievērojot visus drošības noteikumus, aicina ikvienu interesentu atkal klātienē izzināt dabaszinātņu likumus un izglītības tehnoloģijas praktiskā darbībā. Pirms apmeklējuma obligāti nepieciešams pieteikties, zvanot 25728867 vai rakstot ziic@liepaja.edu.lv, informē centra vadītāja Kristīne Pujāte.

Eksponātu zālē būs iespējams aplūkot un izmēģināt vairāk nekā 20 interaktīvus eksponātus, kā arī robotikas un paplašinātās realitātes izglītības tehnoloģijas. ZIIC var apmeklēt interesenti vienas mājsaimniecības ietvaros.

Apmeklējuma cenas:
apmeklējums vienai personai – 3 eiro (biļete jāiegādājas no 4 gadu vecuma);
apmeklējums ģimenei – 5 eiro; ar “3+ Ģimenes karte” 10% atlaide (2 pieaugušie un 2 bērni).

Administrators epidemioloģiskās drošības dēļ nesniedz gida pakalpojumus, taču tiks nodrošināti visu centra eksponātu apraksti un tehnoloģiju lietošanas instrukcijas latviešu, krievu un angļu valodā. Ierašanās brīdī apmeklētājiem obligāti jāveic roku dezinfekcija ar publiskajā zonā pieejamo roku dezinfekcijas līdzekli, jo apmeklējuma laikā notiek saskare ar eksponātu virsmām.