Partijas “Vienotība” līderi piektdien partijas birojā, vēlāk Latviešu biedrības namā uzklausīja liepājniekus, kā arī iepazīstināja ar savu izstrādāto attīstības plānu

Partijas Kurzemes saraksta līderei Solvitai Āboltiņai gāja viskarstāk – “Vienotības” birojā bija pulcējušies pārdesmit liepājnieku, kuri skaļi un satraukti runāja par Liepājas daudzdzīvokļu namu iedzīvotāju lielāko problēmu – siltumražošanas monopolista patvaļu, kurš uzspiež visai mājai kolektīvu atbildību par nemaksātāju parādiem, savukārt paši parādu piedzīšanā nemaz nepiedalās.

Kā uzsvēra runātāji, lielākie nemaksātāji ir tie, kuri aizbraukuši vai privatizējuši vairākus dzīvokļus, kas nu stāv tukši. Tāpata par komunālajiem pakalpojumiem, kur nu vēl par iekrātajiem parādiem, nenorēķinās bankas, kas pārņēmušas ieķīlātos dzīvokļus. “Vai būs likums, kas to sakārtos un regulēs?”, gribēja zināt sanākušie cilvēki.

Savukārt Latviešu biedrības namā ar vēlētājiem tikās liela daļa “Vienotības” Kurzemes saraksta kandidātu, kā arī premjers Valdis Dombrovskis, kurš uz tikšanos ieradās ar novēlošanos, tieši no darba vizītes Saldū. Te saruna divu stundu garumā vairāk skāra valsts pamatvērtības – mežus, zemi, cilvēkus, izglītību, valodu, kā galveno uzverot nepieciešamību atjaunot ticību un uzticību valstij, lai atgrieztos aizbraucēji.

Valdis Dombrovskis pārliecinoši izskaidroja “Vienotības” izstrādāto attīstības programmu, kas balstīta uz ekonomiskās situācijas uzlabošanu caur finansiālo stabilitāti, kā arī ražošanas un eksporta attīstību, ēnu ekonomikas apkarošanu.

Liepājniekus interesēja arī “Vienotības” nodokļu politika, budžeta konsolidācijas jautājumi, “airBaltic” liktenis, “Vienotības” iespējamie partneri nākamajā Saeimā un citi jautājumi.

Uz tikšanos ar “Vienotību” liepājnieki bija pulcējušies divreiz mazākā skaitā, nekā iepriekš turpat tikoties ar “Zatlera reformu partijas” dibinātājiem.