Valsts ieņēmumu dienests (VID) no 29.jūnija atsāks klientu apkalpošanu vēl septiņās pilsētās, arī Liepājā. Apmeklētājiem obligāti iepriekš jāpierakstās, ziņo LETA.


Beidzoties valstī izsludinātajai ārkārtējai situācijai, kopš šī gada 10.jūnija klientu apkalpošanu klātienē ir atsācis VID Rīgas klientu apkalpošanas centrs. Izvērtējot Rīgas pieredzi, no 29.jūnija klātienes klientu apkalpošanu VID atsāks arī Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Jēkabpilī, Jelgavā un Rēzeknē.


Rūpējoties par klientu un iestādes darbinieku drošību, pakalpojumi klātienē tiks sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot pa tālruni 67120005.


Pierakstīties VID apmeklējumam Liepājā, Ventspilī, Daugavpilī, Valmierā, Jēkabpilī, Jelgavā un Rēzeknē ir iespējams jau pašlaik. Drošības un piesardzības prasību dēļ bez iepriekšējā pieraksta iedzīvotāji netiks apkalpoti. Minētajās pilsētās klientu apkalpošana klātienē, tāpat kā līdz ārkārtējai situācijai, notiks pirmdienās un ceturtdienās no plkst.9 līdz 18.


Klientu apkalpošanas vietu adrese Liepājā ir Jūras iela 25/29.


Apmeklējot VID klientu apkalpošanas vietas, dienests lūdz būt piesardzīgiem un atbildīgiem, un ievērot visus valstī joprojām noteiktos piesardzības pasākumus – ieturēt divu metru distanci no citiem cilvēkiem, dezinficēt rokas, ievērot respiratoro higiēnu un citus nosacījumus savai un apkārtējo drošībai. VID aicina atlikt apmeklējumu, jūtot elpceļu slimības pazīmes, kā arī nenākt, ja noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingrā izolācija.


VID atgādina, ka iedzīvotāji visus VID pakalpojumus var saņemt elektroniski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS).


VID konsultācijas var saņemt, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000 vai uzdodot savu jautājumu rakstiski VID EDS sadaļā "Sarakste ar VID". Svarīgi, ka, zvanot uz VID


Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja vien zvanot pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.