Liepājas jaunieši un citi ieinteresenti tiek aicināti pievienoties Loesje plakātu radošās rakstīšanas darbnīcai. Pasākums notiks trešdien, 6.jūlijā, pulksten 16 Liepājas jauniešu centra "YouPluss:  telpās Kuģinieku ielā 2 (tiks izliktas norādes).

Vairāk par pasākumu var lasīt šeit: ej.uz/plakatu_darbnica

Loesje plakātu teksti tiek radīti, izmantojot speciālu radošās rakstīšanas tehniku. Teksti tiek veidoti par dažādām nopietnām un nenopietnām tēmām, kas aicina cilvēkus uz brīdi apstāties un aizdomāties par pasaulē notiekošo, vai vienkārši pasmaidīt.
Visi plakāti tiek parakstīti ar nīderlandiešu meitenes vārdu – Loesje.

Piedalīties plakātu rakstīšanas darbnīcā var ikviens, neatkarīgi no vecuma, pieredzes radošajā rakstīšanā, projektos u.c.

Pasākums notiks staptautiskā apmācību kursa "Shine Your Light" ietvaros kopā ar dalībniekiem no astoņām Eiropas valstīm, kuri programmas ietvaros apgūst metodes, lai novērstu profesionālās izdegšanas sindromu un veiksmīgāk strādātu ar jauniešiem savās organizācijās.
Darbnīca notiks angļu valodā (pēc nepieciešamības tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā).

Darbnīcas laikā notiks:
– savstarpējā iepazīšanās
– radošās rakstīšanas iesildīšanās uzdevumi
– Loesje plakātu kopīga rakstīšana
– iepazīšanās ar "Erasmus+" programmas iespējām
Vēlāk plakāti būs nopublicēti Internetā, kur jebkurš varēs tos lejupielādēt un izplatīt tālāk.

Iepriekš radītus Latvijā plakātus skaties šeit: http://ej.uz/Loesje-plakati

Uz vietas būs pieejamas arī uzkodas pie tējas. Pasākums ir bezmaksas.

Projekts "Shine Your Light" tiek finansēts ar Eiropas Komisijas "Erasmus+: Jaunatne darbībā" atbalstu, kuru Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.