Beidzot atrisinājies jautājums par biļešu iegādi uz Latviešu biedrības namā notiekošajiem sarīkojumiem, un apmeklētājiem vairs nav jāskrien uz teātri, "Ostmalu" vai "Lielo dzintaru".

Kā portālu irliepaja.lv informēja SIA "Liepājas Latviešu biedrības nams" sabiedrisko attiecību speciāliste

Simona Puiga, uz Biedrības nama organizētajiem pasākumiem biļetes iespējams iegādāties Biedrības nama infocentrā, tā darba laiks ir no pulksten 9 līdz 16.

Savukārt biļetes uz Biedrības namā mītošā Tautas mākslas un kultūras centra pasākumiem, kas, pēc centra direktores Baibas Kļavas sacītā, notiek ne tikai Latviešu biedrības namā, bet arī Olimpiskajā centrā, "Lielajā dzintarā" un citur, tāpat kā iepriekš nopērkamas visās "Biļešu Paradīzes" kasēs. Latviešu biedrības namā gan kases nav, taču tā darbu sākusi pavisam netālu – tirdzniecības namā "Kurzeme".

irliepaja.lv informēja "Biļešu paradīzes" klientu apkalpošanas dienests, "no piektdienas, 18. janvāra TN "Kurzeme", tik tuvu, cik vien iespējams Liepājas latviešu biedrības namam, savu darbu sākusi jauna "Biļešu paradīzes" kase". "Biļešu paradīzes" klientu apkalpošanas dienests cer, ka tas atrisinās neērtības, kas saistītas ar kases slēgšanu biedrības namā. "Biļešu paradīze" atvainojas par sagādātajām neērtībām.