Uldis Sesks, kura vietnieks ir bijušais saskaņietis Jurijs Hadarovičs, un LRA deputāta kandidāts Jānis Vilnītis pieļauj iespēju nākamajā sasaukumā sadarboties ar "Saskaņu".

Atsaucoties uz laikrakstā "Kurzemes Vārds" publicēto Seska un Vilnīša pirsvēlēšanu diskusiju, portāls tvnet.lv raksta, ka diskusijā ar pašreizējo Liepājas mēru Uldi Sesku opozicionārs Vilnītis, atbildot uz jautājumu, vai būtu gatavs pēc pašvaldību vēlēšanām sadarboties ar prokremlisko "Saskaņu", atbildēja, "ka visu izlems liepājnieki: "Būs ievēlēti cilvēki, kam liepājnieki uzticas, un tad tikai varam skatīties, ar ko kopā varam sastrādāties. Pašvaldībās jau to cilvēku pazīst. Viņš varbūt zina, ka "Saskaņā" šobrīd ir daudz nepartejisku biedru. Piemēram, viena situācija būtu, ka ievēlētu Točelovski, Magaramu un Agešinu, un cita situācija, kad ievēlētu trīs uzņēmējus, kurus es ļoti labi pazīstu," pauda Vilnītis.

Točelovskis un Magarams gan vēlēšanās nekandidē, piebilst portāls.

Tvnet.lv:  "Uldis Sesks un Jānis Vilnītis, taujāti par iespējamo savstarpējo sadarbību pēc vēlēšanām, šādu iespēju pieļāva, Seskam piebilstot, ka tas būtu jāveic uz savstarpējas uzticības pamata. Savukārt Vilnītis, reaģējot uz Seska pārmetumu par "sarkanajām līnijām", izteicās, ka sadarbība ar Seska Liepājas partiju varētu nebūt vienkārša: "Te jau ir tā, vai tu esi īstā ierakumu pusē vai ne," laikrakstam sacīja Vilnītis."