Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 35 Egoni, 33 Egijas, 7 Henriki, 7 Heinrihi un 2 Egmonti.

Dzimšanas dienā sveicam Anitu Strazdiņu.
Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Esmu 23 gadus jauna liepājniece, bet nāku no Latvijas skaistākās un mazākās pilsētas Durbes. Vidējo izglītību ieguvu Liepājas 15.vidusskolā, bet pirms nedēļas absolvēju Liepājas Universitāti, iegūstot skolotāja logopēda kvalifikāciju. Ikdienā strādāju Liepājas 15.vidusskolā par logopēdi, bet tagad izbaudu atvaļinājumu.

Kas jums sniedz prieku?
Prieku man sniedz mans darbs. Darbs ar bērniem sniedz patiesas, neviltotas emocijas. Katru dienu no bērniem var sagaidīt daudz ko jaunu, viņi māk pārsteigt,  arī ar savām idejām par nedarbiem!

Kāds ir bijis pēdējā laika spilgtākais notikums?
Laikam jau augstskolas izlaidums. Tā bija tik skaista diena, apkārt laimīgi un smaidīgi cilvēki, absolventu sejās patīkams satraukums, gaisā virmo ziedu smarža. Sajūtas bija brīnišķīgas.

Kas ir pirmā lieta, ko par Liepāju atceraties no bērnības?
Pirmā lieta, ko atceros no bērnības par Liepāju, ir karuseļi. Atceros, ka biju sajūsmā par karuseļiem, kaut arī biju maza, bet bail nebija. Diemžēl tagad gan vecums nav atnācis viens – izvēlos labāk palikt ārpus trakajiem karuseļiem!

Kas ir lieliska piknika neatņemamas sastāvdaļas?
Skaista vieta – skats uz upi vai ezeru. Silts vasaras vakars. Tad ir lieliski.

Kurp jūs noteikti gribētu aizceļot? Kāpēc?
Tā kā man ir sanācis pabūt dienvidzemēs, ļoti vēlētos aizbraukt uz kādu no ziemeļvalstīm, piemēram, Norvēģiju, tur apskatīt fjordus un izbaudīt dabas skarbo pusi.

Ko gribētos paveikt, bet šobrīd nepietiek laika vai resursu?
Uzsākt savu biznesiņu. Idejas un cerība ir, bet, lai tas piepildītos, to nevar skaļi vēl teikt!

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Lai priecīga un skaista ir ne tikai šodiena, bet arī citas dienas! Vērtīga ir diena, kurā cilvēks vismaz vienu reizi pasmejas! Novēlu ikvienam gaviļniekam, lai ir kas iepriecina un ko iepriecināt!