Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 153 Valdi, 62 Voldemāri un 3 Valdemāri. Dzimšanas dienā sveicam Armandu Sausiņu.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Kā jau kārtīgs pilsonis, ikdienā kārtīgi eju uz darbu un daru dažādus ikdienas darbus. Strādāju vienā no kurjerpastiem par noliktavas vadītāju ar darba laiku no 16 līdz pusnaktij.

Vai atceraties, kā pievērsāties skeitbordam?
Kaut ko jau atceros, lai gan tas bija jau ļoti sen – pagājušā gadusimteņa 80. Gados – 1983.gadā, ja atmiņa mani neviļ. Tajā laikā skeitbords bija viena no jauniešu ekstrēmās atpūtas top lietām. Daudzi mēs vizinājāmies ar skeitiem, bet tikai daži vēl turpina to darīt. Tā lieta vienkārši iepatikās. Un ko tur liegties, arī labi sanāca. Tā nu sāku piedalīties sacensībās. Tagad arī skeitot patīk. Tikai to darīt sanāk retāk.
 
Kas raksturo skeitborda entuziastus?
Skeitborda entuziasti ir bariņš vienādi domājošo. Jeb kā tagad būtu moderni teikt – mums patīk socializēties, par pamatu ņemot skeitbordu.  Visiem mums patīk "ripināties" ar skeitu. Un mums līdz ar to ir izveidojusies tāda interešu kopa. Kaut kas līdzīgs makšķerniekiem, jo vairāk tomēr skeitošana mums ir savam priekam. Protams, ka visi priecājamies par sportiskajiem panākumiem, bet galvenais ir gūt prieku no skeitošanas.

Kāds ir trakākais piedzīvojums, kas saistās ar sportošanu?
Hmm, tagad nevaru saprast par kuru no trakajiem notikumiem var stāstīt!

Varbūt par to, ka ar skeitu ir braukts Francijā pa autobāni, bet, kā par brīnumu, policija pat neparādījās.  Tie trakie notikumi jau nav sportošana – tur viss ir normāli ekstrēmi, bet notikumi kas notiek ap skeitošanu. Bija tajā pašā Francijas reizē sacensības, kuras notika Pireneju kalnos, dzīvojām kādus 800 metrus virs jūras līmeņa un bija ļoti jauks maija mēnesis. Taču viens no sacensību atklāšanas pasākumiem notika krietni augstāk kur sniga sniegs un pūta auksts vējš, bet mēs šortiņos... Toties atklāšanas pasākums turpinājās Pireneju Spānijas pusē ar krāšņiem svētkiem un siltumu...

Kā vislabāk atpūsties?
Vislabāk atpūsties darot sirdij tīkamas lietas. Tās ir dažādas un brīžiem maina savas prioritātes. Man patīk pavadīt laiku kopā ar dēlu. Patīk skatīties kino, klausīties mūziku, skeitot, snovot, fotogrāfēt. Vienkārši atrasties Liepājā un neko īpašu nedarīt. Vienkārši čilot.

Kas jums šobrīd ir aktuāls?
Šobrīd aktuāli ir tuvojošies Ziemassvētki, sniegs un pirmā reize ar sniega dēli uz kalna (tikai pagājušajā gadā iemācījos daudzmaz snovot, bet tagad jau atkal gribas uz kalna).

Kura ir Liepājas interesantākā vieta?
Laikam jau jūra un pludmale.

Kas decembri padara īpašu?
Decembri īpašu padara mana dzimšanas diena. Un Ziemassvētki.

Kā sevi (un citus) iepriecināt svētkos?
Esot kopā ar sev tuviem cilvēkiem.  Vienkārši esot kopā. Un svētku reizē esot labā noskaņojumā.

Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Priecāties par dzīvi un izbaudīt to!