Liepājas Universitātes (LiepU) studiju programmas "Pirmsskolas skolotājs" studentēm ir laba tradīcija studiju kursos tikties ar pirmsskolas iestāžu bērniem, lai praktizētu studijās gūtās iemaņas, kā arī lai bērni varētu iepazīties ar to, ko dara universitātē, informē LiepU galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Ziemassvētku laikā Liepājas Universitāti apmeklēja Liepājas Kristīgās pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi, lai kopā ar studentēm izstaigātu Liepājas Universitāti, uzzinātu, kas notiek dažādās laboratorijās, ietu rotaļās un paši savām rokām mēģinātu izveidot to, kā izskatās "Drēbju pakaramā sapnis".

Izstādi ar šādu nosaukumu bija veidojušas studentes, un tā ir apskatāma universitātes 2. stāva vestibilā. Bērni aplūkoja topošo skolotāju darbus un mēģināja radīt arī savus.

Studiju programmas "Pirmsskolas skolotājs" direktore Jana Grava saka: "Šādā veidā mēs nostiprinām tās zināšanas, kas ir iegūtas teorētiski. Jau vasarā studentēm būs izlaidums, un viņas varēs uzsākt savas darba gaitas. Tiekoties ar pirmsskolas iestāžu bērniem, es jau tagad redzu, uz ko studenti ir spējīgi, un redzētais priecē."

Atgādinām, ka ziemas uzņemšanā, kas sākas 2. janvārī, ir iespējams iestāties arī pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā "Pirmsskolas skolotājs" un kļūt par labu pirmsskolas speciālistu.

Vairāk par uzņemšanu: https://www.liepu.lv/