Ceturtdien, 19. oktobrī, pulksten 16 pēc Latvijas laika videokonferenču platformā "Zoom" norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) darba mobilitātes konsultantu vebinārs reemigrācijas atbalstam "Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?", lai Latvijas valsts piederīgajiem, kuri dzīvo ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā, sniegtu detalizētāku informāciju par nodarbinātības iespējām Latvijā, izskaidrotu, kādas formalitātes jākārto pirms izbraukšanas ārvalstī un atgriežoties Latvijā, kādu atbalstu piedāvā  NVA un EURES.

Dalībai 19. oktobra vebinārā "Gribu atgriezties Latvijā! Ar ko sākt?" jāreģistrējas elektroniski, aizpildot pieteikšanās anketu ŠEIT.

Pievienoties "Zoom" platformai vebināra norises dienā varēs, uzklikšķinot uz saites, kas tiks nosūtīta reģistrētajiem dalībniekiem. Lai piedalītos vebinārā, nepieciešams vien dators vai viedtālrunis ar interneta pieslēgumu. Austiņas ar mikrofonu un vebkamera nav obligāta. Jautājumus varēs uzdot "Zoom" platformas čatā.

NVA EURES vebināra dalībnieki varēs ne vien iegūt aktuālo informāciju par darba iespējām un dzīves apstākļiem Latvijā un uzklausīt EURES konsultantu ieteikumus, kā jārīkojas, pārceļoties, bet arī dalīties savā pieredzē, kas gūta, risinot ar pārcelšanos saistītus jautājumus.

Vebināra ilgums – 1 stunda, sākums – pulksten 16 pēc Latvijas laika.

NVA EURES konsultantu atbalsts pieejams ikvienam!

Ja ir papildu jautājumi par darba iespējām Latvijā, sociālo aizsardzību (ģimenes pabalsti, bezdarbnieka pabalsts un tā eksports u.c.) vai starpvalstu nodokļu samaksu, aicinām sazināties ar NVA EURES konsultantiem. E-pasts: eures@nva.gov.lv; mājaslapa; Facebook; Linkedin.