Ceturtdien, 13.aprīlī, Liepājas Valsts tehnikumā (LVT) notiks Informācijas diena "Atnāc un piedalies!". Aicināti 9. klašu audzēkņi, jaunieši no Liepājas un Dienvidkurzemes novada, Kurzemes un citiem Latvijas reģioniem, informē LVT pedagogs karjeras konsultante Sandra Vanaga.

Pasākuma mērķis ir informēt skolēnus par vidējās izglītības un profesijas ieguves iespējām pēc 9. klases beigšanas. LVT piedāvā apgūt ne tikai vidējo izglītību, bet apgūt mūsdienīgas un darba tirgū pieprasītas profesijas. Jaunieši varēs noskaidrot, kādas karjeras iespējas viņus sagaida pēc profesionālās izglītības ieguves LVT.

Tehnikums aicina interesentus plašāk iepazīt piedāvājumu klāstu,  kā kļūt par LVT audzēkni, uzzināt, kādas profesijas iespējams apgūt LVT,  iepazīties ar tehnikumu ikdienas dzīves ritmu, gaisotni, mācību procesu, satikt LVT jauniešus, pedagogus, profesionālo un vispārizglītojošo mācību priekšmetu skolotājus.

Reģistrēšanās dalībai Informācijas dienā "Atnāc un piedalies!" notiks Vānes ielā 4 un Ventspils ielā 51 no pulksten 10. 9. klašu skolēni pa grupām un individuāli varēs  piedalīties pasākumos – QR kodu prezentācijās, meistarklasēs, praktiski darboties  tehnikuma mācību telpās, doties ekskursijās pa LVT ēkām, darbnīcām un mācību kabinetiem mūsu gidu pavadībā. Ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties vairākās nodarbībās, uzdot jautājumus un saņemt atbildes uz tiem.

Informācijas dienā "Atnāc un piedalies!" aicināti visi, kuri vēlas uzzināt, kāda ir LVT ikdiena, kas interesants un saistošs notiek tehnikuma dzīvē no mācībām brīvajā laikā, cik profesionāli sagatavoti ir topošie speciālisti, cik mūsdienīgs ir LVT mācību telpu aprīkojums, kādi ir sadzīves apstākļi.

Tāpēc Liepājas Valsts tehnikums Informācijas dienā "Atnāc un piedalies!" esi laipni gaidīts!