Liepājas Valsts tehnikumā aizvadītajā nedēļā risinājās pirmais šā gada izlaidums divām audzēkņu grupām, informē izglītības iestāde.

23. oktobrī profesionālās izglītības un kompetences centrā (PIKC) "Liepājas Valsts tehnikums" norisinājās pirmais šā gada izlaidums divām grupām. 12 klientu apkalpošanas speciālisti un 9 automehāniķi saņēma apliecību par profesionālo izglītību, kas apgūta 1,5 gadu laikā pēc vidusskolas absolvēšanas.

Ja pavasara izlaidumos smaržo pēc meijām, margrietiņām, tad rudens izlaidums smaržo pēc mārtiņrozēm, savā uzrunā absolventiem norādīja PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" direktors Agris Ruperts. Viņš vēlēja jauniešiem atrast savu vietu un komunicēt ar draugiem, ģimeni, kolēģiem ikdienā realitātē, ne virtuālajā vidē. "Dzīve nenotiek internetā!"

Kā atklāja grupu audzinātāji Birute Posternaka un Valdis Avotiņš, vairāki no absolventiem jau kvalifikācijas prakses laikā atraduši savas darba vietas un par viņu nākotni nav jāuztraucas. Kāds nolēmis turpināt mācības augstskolā. Abas grupas bijušās aktīvas un iesaistījušās skolas ikdienā un savu atraktivitāti parādīja arī izlaidumā, dziedot grupas vadītājai Posternakai viņas mīļāko dziesmu, sakot pateicības vārdus skolai, skolotājiem un vecākiem.