"Vienotības" atvērtajā birojā 15. decembra vakarā uz tikšanos pie svētku galda, lai pateiktu paldies atbalstītājiem, bija aicinājusi biroja vadītāja Zanda Roga.

Gada nogale parasti ir tas laiks, kad cilvēki ikdienas steigā apstājas kaut uz brīdi, lai atskatītos uz paveikto. Arī "Vienotības" atvērtajā birojā notika pasākums, kurā paldies tika teikts atbalstītājiem.

Aicināti bija gan tie, ar kuriem izveidojusies veiksmīga sadarbība dažādu pasākumu organizēšanā, vadīšanā un popularizēšanā, gan tie, kuri pasākumus regulāri apmeklē.

Vakara gaitā uzrunu teica arī partijas "Vienotība" Liepājas nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks. Par muzikālo sveicienu rūpējās jaunais, talantīgais ģitāras virtuozs Miks Akots un biroja jaundraugi – senioru klubs "Dzirkstele".

Partijas "’Vienotība" atvērtais birojs Liepājā durvis vēra šā gada 12. februārī. Birojs darbojas ne tikai politiskajiem mērķiem, bet arī kā mazais kultūras centrs, kurā liepājnieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt bezmaksas pasākumus – koncertus, lekcijas, izstādes, diskusiju vakarus, radošās floristikas nodarbības gan pieaugušajiem, gan bērniem, kā arī tikšanās ar politiķiem.

Desmit mēnešu laikā kopš atvērtā biroja atklāšanas, notikuši 120 pasākumi, kurus apmeklējuši vairāk kā divi tūkstoši apmeklētāju.