Sākusies jauna inventāra piegāde mācību iestādēm, kas piedalījās firmas "Maxima Latvija" organizētajā izglītības atbalsta programmā "Savai Skolai", informē uzņēmums.

Šodien programmā iegūtās preces kā mūzikas centrus, fotokameru, globusus un citas preces saņēma arī Liepājas pirmsskolas izglītības iestādes "Stārķis" kolektīvs.

Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde "Stārķis" šodien jau saņēma iegūtās preces – 7 mūzikas centrus, fotokameru, 3 globusus un 2 kinētisko smilšu komplektus. Kā norāda pirmsskolas izglītības iestādes "Stārķis" vadītāja Anna Koliškina, vislielākais prieks ir par mūzikas centriem, ko līdz šim nebija iespēja iegādāties. " Bērnudārzā ir 12 grupas, zāle ir diezgan noslogota, taču tā kā tagad septiņām no grupām būs mūzikas centri, būs iespēja strādāt ar bērniem grupās - dejot, dziedāt un rīkot izpriecas uz vietas. Mūzika tā ir ļoti svarīga kā bērnu tā arī pieaugušo attīstībā," stāsta Anna Koliškina.

Izglītības atbalsta programmā piedalījās 72,6% jeb 162 izglītības iestādes no Kurzemes, kopā iegūstot 11 156 preces tehniskā un materiālā nodrošinājuma uzlabošanai.

1029 izglītības iestādēm visā Latvijā līdz jaunā mācību gada sākumam tiks piegādāts sporta inventārs, mūzikas centri, printeri, datori un citas mācību procesa modernizēšanai nepieciešamās lietas teju 1 miljona eiro vērtībā.

Izglītības atbalsta programma "Savai Skolai" norisinājās no 2015.gada novembra līdz šī gada februārim, kad iedzīvotāji par pirkumiem "Maxima Latvija" veikalos iegūtās uzlīmes varēja novēlēt ikvienai mācību iestādei, lai tā savukārt uzlīmes apmainītu pret jaunu inventāru. Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, programmai reģistrējušās mācību iestādes saņems kopumā 106 143 dažādas preces, ko pašas izvēlējās no piedāvāto preču kataloga.

Programmā "Savai Skolai" iegūto preču piegādes norisināsies visā Latvijā līdz jaunā mācību gada sākumam, ar katru mācību iestādi iepriekš saskaņojot ērtāko piegādes saņemšanas laiku.

"Novēlam, lai katrai mācību iestādei saņemtais inventārs palīdz mācību procesu padarīt mūsdienīgāku un motivē skolēnus ar vēl lielāku interesi un entuziasmu atgriezties skolas solos jaunajā mācību gadā," stāsta stāsta "Maxima Latvija" Komunikācijas vadītājs Jānis Beseris.