Sestdien, 7.janvārī, Sv.Trīsvienības katedrālē liepājnieki un viesi no tuvākām un tālākām vietām atvadījās no Austras Pumpures, cilvēka, kurš citus darīja laimīgus, kā teica mācītājs Pēteris Kalks.

No dziesminieces, Liepājas teātra ilggadējās mūziķes Austras Pumpures atvadīties bija nākuši gan radinieki, gan dziedošās aktrises no fokloras kopas “Atštaukas”, gan kādreizējie teātra kolēģi, gan jaunākas paaudzes mūziķi, Austras Pumpures audzēkņi, saukti par "austrasbērniem", komponists Imants Kalniņš ar dzīvesbiedri Agru un citi Austras Pumpures talanta cienītāji, tostarp Latvijas Teātra darbinieku savienība, Rīgas kultūras darbinieki, arī Liepājas mērs Uldis Sesks un pilsētas kultūras dzīves vadītāji.

Katedrālē Austras bērnu vārdā atvadu vārdus teica Latvijas Radio raidījumu vadītājs Ēriks Pozemkovskis, pastāstot arī Austras Pumpures biogrāfijas faktus. Sirsnīgu uzrunu teica arī mācītājs Pēteris Kalks, skanēja gan dažas Austras Pumpures kādreiz dziedātās Imanta Kalniņa dziesmas, gan garīgi dziedājumi.

Pēc dievkalpojuma atvadīšanās no Austras Pumpures turpinājās Dienvidu kapos, kur mākslinieci guldīja zemes klēpī.