Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā vārda dienu svin 158 Ginti un 9 Uvji. Vārda dienā sveicam Gintu Siliņu.

Pastāstiet nedaudz par sevi un savu ikdienu!
Esmu 100% liepājnieks un tāds arī palikšu. Ikdiena paiet darbos un domās, lai florbola klubs “Kurši” būtu labākais, spēcīgākais un stiprākais Latvijā. Pagājušā gada septembrī nodibinājām un akreditējām Florbola sporta skolu, kurā trenējās vairāk nekā 150 audzēkņi. Ļoti daudz laika tiek veltīts kluba un skolas organizēšanai, kā arī papildus strādāju projektēšanas uzņēmumā. Florbolā šobrīd es esmu 24 stundas dienā, 7 dienas nedēļā, līdz ar to bieži no tā cieš ģimene,jo pārāk maz laika pavadu mājās. Sezonas laikā vēl papildus nāk klāt daudz izbraukumu uz spēlēm, jo kā liepājnieki, mēs  "ceļojam” uz spēlēm visvairāk. Bet, ja grib, tad visu var...
 
Vai atceraties, kā sākāt spēlēt florbolu?
Noteikti lielākais paldies man jāsaka manam pirmajam trenerim tenisā E. Ernestsonam un vecākiem, kas izvēlējās man tenisu, kur es ieguvi nenovērtējamu dzīves pieredzi un sava veida raksturu. Kad 13 gadu vecumā iedzīvojos pusaudžu traumās, tad diemžēl nācās pamest tenisu. Līdz ar to palika daudz brīva laika un sāku pievērsties pavisam jaunam sporta veidam – florbolam. Tik ļoti patika šis jaunais sporta veids, ka vajadzēja ar sakosties zobiem trenēties, lai ar laiku pāraugtu jauniešu traumas. Tā nu es 1998.gadā iesaistījos florbola klubā “Kurši”. Interesants fakts, ka šobrīd no virslīgas komandas “Kurši” tenisā ir trenējušies gandrīz puse spēlētāju. Tenisā rūda raksturu, ka laukumā tu esi viens pats un par rezultātu esi atbildīgs tikai un vienīgi tu. Florbolā tu vari nedaudz paslinkot ar cerību, ka komandas biedri tev palīdzēs. Iespējams, ka tenisa iemaņas un raksturs dod neatlaidību florbola laukumos.
 
Cik lielu ikdienas daļu aizņem sports?
Tieši pats sports manu dienas daļu aizņem ļoti maz, vairāk laiku pavadu organizējot Florbola sporta skolas un FK “Kurši” darbu. Sezonas laikā cenšos vairāk veltīt laika treniņiem, bet diemžēl laiks ir tik, cik viņš ir.
 
Kas pēdējā laikā iepriecinājis un kas – licis aizdomāties?
Katru dienu iepriecini mans dēls Gustavs un liek aizdomāties to, cik laika mēs pavadām kopā ar ģimeni un cik laiks mūsdienās ir dārgs.
 
Ja būtu iespēja tūlīt kaut kur aizceļot, kurp jūs dotos un ko ņemtu līdzi?
Uz Maldivu salām kopā ar sieviņu. 
 
Kur Liepājā vai tās apkārtnē var vislabāk atpūsties?
Vasaras sezonā noteikti Liepājas pludmalē. Labāku vietu vienkārši nav. 
 
Liepājas tenisa kortos uzspēlējot kārtīgu tenisa maču. Ziemā var relaksēties LOC SPA centrā.
 
Ko gribētos paveikt, bet šobrīd trūkst laika vai resursu?
Idejas un mērķu ir ļoti daudz, bet diemžēl katru dienu mums tiek piešķirtas tikai 24 stundas. Kad būšu paveicies nostādītos mērķus, tad padalīšos nākamajā intervijā.
 
Kā vislabāk sevi motivēt, lai diena būtu veiksmīga?
Ej un dari, nebaidīties no nezināmā. Un galvenais “nečīkstēt”, ka viss un visi ir slikti un nekas nav labi. Katrs mēs savu dienu un dzīvi plānojam un veidojam, tāpēc jāplāno tā, lai viņa ir veiksmīga un ir gandarījums par padarīto.
 
Jūsu novēlējums visiem, kam šodien ir svētki!
Veltiet šo dienu sev un smaidiet! Dzīvojiet pozitīvi.