Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes dati liecina, ka šodien Liepājā vārda dienu svin 152 Elizabetes, 17 Betijas, viena Liza un 8 Līzes.

Šodien vārda dienā sveicam Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas ķīmijas skolotāju Elizabeti Sirotinu.
Sevi raksturo kā sievieti, kura prot klausīties. Brīvajā laikā viņa piekopj aktīvu dzīvesveidu - nodarbojas ar nūjošanu, labprāt brauc ar velosipēdu un dodas peldēt, kā arī patīk atrasties pie dabas.

Savā vārda dienā skolotāja kopā ar ģimeni un draugiem Liepājas Olimpiskajā centrā apmeklēs Imanta Kalniņa koncertu "Turaidas roze".  Vislabākā dāvana svētkos ir tuvu un mīļu cilvēku klātbūtne, uzskata Elizabete. Bet pati izvēlas dāvināt ko mīļu un sirdij tuvu jubilāram, kaut ko atbilstošu viņa personībai, dāvanai jābūt ar odziņu.

Liepājā Elizabete dzīvo 11 gadus. "Manuprāt, Liepāja ir pilsēta ar savu auru, ko nevar sajust citur un būt liepājniecei nozīmē piederēt īpašai cilvēku kategorijai, kurus citur nesastapt kā tikai šeit,” intervijā portālam atklāj Elizabete Sirotina. Tāpēc arī nākotnē gribētu, lai notiktu pilnveidošanās un attīstība, gan Liepājai, gan pašai Elizabetei.

Pārējiem 19. novembra gaviļniekiem viņa novēl daudz smieties, domāt labas domas un uz visu raudzīties caur pozitīvisma brillēm.