Jaunliepājas senioru klubiņa „Dzirkstele” vokālais ansamblis 28. aprīlī pulksten 14 AS „Liepājas papīrs” mazajā zālē (Pļavu ielā 18) aicina uz pirmo koncertu un pavasar balli.

Aicināts ikviens interesents. Pasākumā pulcēsies kluba biedri, kuri gaida savā pulkā arī jaunus dalībniekus. Ielūgumi nopērkami pie kluba vadītājas, zvanot pa tālruni 25904703.
Jaunliepājas senioru klubs ik mēnesi organizē kādu oriģinālu pasākumu. Līdztekus notiek arī regulāras interešu grupu nodarbības: rokdarbi, dejas, dziedāšana, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem, kuros aicināti piedalīties arī jaunie dalībnieki. Pavasara balle būs laba iespēja iepazīties ar domubiedriem, lai izmantotu iespēju būt aktīviem un mācīties. Maijā plānota tikšanās ar modes mākslinieci, kura stāstīs par dažādu aksesuāru izmantošanu tērpa atsvaidzināšanai, tēma – šalles un lakati.

Aprīlī senioru kluba biedri plāno arī koncertu Pāvilostas veco ļaužu pansionātā, kur pēc iemītnieku lūguma uzstāsies kluba vokālais ansamblis.

Senioru klubiņš „Dzirkstele” ar AS „Liepājas papīrs”, Liepājas domes deputāta Jāņa Vilnīša un Liepājas Novada fonda atbalstu darbojas kopš 2011. gada rudens, organizējot gan regulāras interešu grupu nodarbības, gan atsevišķus pasākumus, atzīmējot svētkus. Klubiņa dalībnieki cer, ka ar laiku atrisināsies arī pastāvīgu telpu jautājums un Jaunliepājā būs senioru dienas centrs.