"Rietumu radio", kura studija tagad atrodas Pasta ielā 1, piedāvā unikālu kāzu piedzīvojumu – radio studija kļūst par vietu jauno pāru mīlestības apliecinājumam.

Plānojot vienu no savām skaistākajām dzīves dienām, jaunie pāri vēlas to padarīt pēc iespējas neaizmirstamāku gan sev, gan viesiem. Tādēļ, meklējot netradicionālas iespējas, kā lielo dienu pārvērst krāšņā piedzīvojumā, papildus latviešu bagātajam kāzu pūram, arvien vairāk tradīcijas tiek aizgūtas no citām pasaules valstīm.

Lai pēc jaunām iespējām vairs nebūtu tālu jāmeklē, "Rietumu radio" piedāvā vēl nebijušu kāzu pieturvietu tepat Latvijas piejūras krastā – Liepājā, "Rietumu radio" studijā, Pasta ielā 1, informē radio pārstāve Nellija Šmēdiņa.

Pēc laulību ceremonijas, jaunajiem pāriem ir iespēja divatā vai kopā ar sev tuviem cilvēkiem doties uz "Rietumu radio" studiju, kur tos sagaidīs īpaša un patiesi neaizmirstama programma. Jaunajam pārim būs iespēja apliecināt savu “jā” vārdu visas Liepājas un liepājnieku klātbūtnē, kas atrodas otrpus radio skaļruņiem. Sperot pirmo soli laulības kopdzīvē, jaunlaulātie radio studijā varēs aizvadīt savu pirmo valsi, kā arī kopā ar klātesošajiem pacelt šampanieša glāzi par visu, kas vēl sagaida lielajā dienā un, protams, laimīgu turpmāko kopdzīvi. Pēc vēlēšanās iespējams vienoties arī par programmas izmaiņām.

“Prieks, ka Liepājas piedāvājums jaunlaulātajiem kļūst daudzveidīgāks. Uzskatu, ka produkts īpaši varētu uzrunāt ļoti atraktīvus un temperamentīgus pārus, kuri savās kāzās vēlas piedzīvot ļoti daudz nebijuša, un mīlestības apliecināšana radio studijā – tiešraidē noteikti ir Liepājā kas pilnīgi jauns,” komentē pasākumu aģentūras “Ūdensputni” projektu vadītāja.

Vairāk informācijas par kāzu pieturvietu "Rietumu radio" studijā iespējams saņemt, zvanot 22040670 vai sūtot e-pastu uz gineitis.toms@gmail.com. Ar "Rietumu radio" ikviens kāzu scenārijs kļūs par neatkārtojamu emociju un sajūsmas kalnu virsotni.