Sestdien, 11. jūnijā, pulksten 21.30 Liepājas pludmales bārā "Red Sun Buffet" notiks video studijas "Robyworks" veidotās filmas "Ledus drifteris" ("Ice Drifter") prezentācija.

Filmas galvenais varonis ir lietuviešu motobraucējs Aras Gibieža, vairākkārtējs Eiropas čempions un oficiālais "Red Bull" atlēts, kurš 2013. gadā uzvarēja arī Ātruma festivāla – rallija "Kurzeme" laikā notiekošajā Ziemeļeiropas "Streetbike Freestyle" čempionātā "Kurland Stunt", informē "Red Sun Buffet" vadītājs Mareks Alberts.

"Mēs vienmēr vēlamies savus darbus atvest uz Liepāju, un sestdienas vakarā liepājnieku vērtējumam nodosim filmu par izcilo lietuviešu stantraideri, un stāstīsim un rādīsim, kā mums gāja skarbajos ziemas apstākļos. Braukt ar motociklu pa aizsalušiem ezeriem un kanāliem –15 grādu salā, un to visu apkopot filmā, bija liels izaicinājums," stāsta režisors Roberts Vītols.

Sestdien pulksten 21.30 pie pludmales bāra "Red Sun Buffet" gaidāms frīstaila priekšnesums ar A. Gibiežas piedalīšanos, savukārt pulksten 22 notiks filmas prezentācija ar tās veidotāju piedalīšanos.

Kā ierasts, nedēļas nogalē notiks arī pludmales ballītes: piektdienas, 10. jūnija, vakarā pulksten 22 norisināsies tradicionālais Vecmeitu un vecpuišu karnevāls, savukārt sestdienas, 11. jūnija, vakarā pludmales ballīte sāksies pēc filmas "Ice Drifter" prezentācijas.

Liepājas pludmales bārs "Red Sun Buffet" apmeklētājiem ir atvērts katru dienu no pulksten 10, un piedāvā dažādus dzērienus, uzkodas un arī zupas.