Pēc Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes statistikas datiem Liepājā šonedēļ populārākie vārdi ir Olga (798) un Vladislavs (256). Šodien Liepājā svin 22 Osvaldi un 16 Arvili.

Vārda dienā sveicam liepājnieku Arvilu Šēnu.

Pastāstiet nedaudz par sevi! Vai esat liepājnieks?
Esmu 24 gadus jauns īsts liepājnieks. Nevaru iedomāties dzīvot citā pilsētā. Sportisks jaunietis ar savu interesanto dzīves uztveri. Cilvēks – dzīvesprieks.

Kāda ir jūsu ikdiena?
Ikdienā strādāju būvniecībā un vakaros spēlēju futbolu. Brīvdienās vairāk izbaudu Liepājas vasaras sezonu pludmalē.

Jūs spēlējat futbolu. Kā sākāt ar to nodarboties?
Sāku spēlēt futbolu 8 gadu vecumā un nevaru iedomāties, kā tas būtu, ja nespēlētu. Līdz 18 gadu vecumam biju "Liepājas metalurga" sistēmā, pēc tam pievienojos "Varavīksnes" komandai.

Kas jūs saista šajā sporta veidā?
Futbols aizrauj it visā. Tas man devis foršus draugus, neaprakstāmas emocijas un brīnišķīgus gadus. Nevar tā pastāstīt kas tieši saista, jo spēlējot tu pats saproti, ka tevi dara laimīgu un priecīgu tas, ko tu dari. Pat skatoties televizoru, kaimiņi ir dzirdējuši, kāds futbola fans esmu.

Kas aizpilda jūsu brīvo laiku?
Brīvo laiku aizpildu, sportojot kopā ar draugiem, kā arī apmeklēju pēc iespējas vairāk pasākumus. Protams, kas tas par liepājnieku, ja brīvdienās naktīs neapmeklē Liepājas pludmales ballītes.

Kuras trīs lietas jums vienmēr ir līdzi? Kāpēc?
Pirmā lieta – telefons; bez tā praktiski neizeju no mājām. Tāpēc, ka telefons tev sniedz daudz iespēju jebkurā situācijā.
Otrā lieta – ķēdīte. Tā man ir ļoti svarīga. Tā ir dāvana no vecākiem, kuru es bez iemesla nemaz neņemu nost.
Trešā lieta – bez maka arī praktiski neizeju no mājām. Tāpēc, ka tajā ir vairākas lietas, kuras ikdienā vajadzīgas.

Kas jāpaspēj izdarīt vasarā?
Vēl jāpaspēj izbaudīt vasaru Liepājā, jo to nevar salīdzināt ar citām kūrorta pilsētām, jo šeit ir viss, ko vajag vasaras baudītājiem. Kā arī pašam jānosvin sava dzimšanas diena un vārda diena, kā arī jāatvadās no māsas, jo viņa dodas prom. Tāpēc augusts pārsvarā paiet vienās ballītēs.

Kā Liepājā trūkst?
Liepāja pēdējos gados tikai ieguvusi. Pat nezinu, kas man šeit trūktu. Iespējams, vairāk vajadzētu padomāt par pasākumiem aukstajos ziemas mēnešos, jo to ir pārāk maz. Cerams, kad uzcels Liepājas koncertzāli, tad pasākumi būs biežāk.

Jūsu novēlējums šodienas gaviļniekiem!
Šodienas gaviļniekiem novēlu būt pozitīviem ne tikai šodien, bet arī katru dienu. Pozitīvas domas noved pie pozitīviem un priecīgiem cilvēkiem. Esiet tādi, kādi esiet un baudiet dzīvi katru dienu, bet šo dienu aizpildiet tikai ar prieku!