Liepājas Dzejas dienās vienmēr tiek padomāts par pasākumiem, kuru apmeklētāji ir bērni. Arī šī reize nav izņēmums. Liepājā Dzejas dienu laikā viesosies mūziķis un bērnu dzejoļu grāmatas "Drošāks es" autors Arturs Gruzdiņš, portālu informēja Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja Gita Švarce.

Arturu Gruzdiņu daļa no mums iepazina  muzikālajā šovā  "X Faktors". Talantīgais un sirsnīgais puisis no Rūjienas uzvarēja  šajā šovā. Šodien Arturs ir ne tikai talantīgs mūziķis, bet arī raksta dzejoļus bērniem. Izdevniecība "Latvijas Mediji" laidusi klajā Artura Gruzdiņa bērnu dzejoļu grāmatu "Drošāks es" un krāsojamo aktivitāšu burtnīcu "Krāso droši!". Ilustrācijas grāmatai veidojusi Liepājas māksliniece Agnese Rudzīte.

Arturs Gruzdiņš saka: "Šajā grāmatā apkopotie dzejoļi runā par tādiem draudiem, no kuriem visbiežāk var izvairīties, esot uzmanīgam vai zinošam. Un, jāteic, arī bērni bieži vien pamāca pieaugušos par drošības jautājumiem, tādēļ lai dzejoļi kalpo kā atgādne par piesardzību visiem!"

Grāmata ir par drošību pie ūdens, uz ledus, braucot ar skrituļdēli, tā stāsta par drosmīgo ugunsdzēsēju, policistiem... Un ne tikai…

"Es pie ūdens uzmanos,
Pie ielas apstājos.
Pa kreisi un pa labi paskatos.
No uguns tālāk turos,
Vienmēr sasveicinos,
Svešiniekiem līdzi  nedodos."

Arturs Gruzdiņš Liepājas Dzejas dienās ar  bērniem tiksies 12.septembrī pulksten 11 bērnu bibliotēkā "Vecliepājas rūķis", 13. septembrī pulksten 10 Valtera bibliotēkā.

Tikšanās ar Arturu Gruzdiņu bibliotēkā "Varavīksne" notiks 13. septembrī  pulksten 12 un šajā pasākumā piedalīsies arī grāmatas ilustratore, Liepājas māksliniece Agnese Rudzīte.

Dzejas dienas 2023 sadarbībā ar Kultūras pārvaldi rīko Liepājas publiskās bibliotēkas, Liepājas muzejs, Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļa un citas pilsētas kultūrvietas.